בלוגים, מאמרים וטורי דעה

בלוגים, מאמרים וטורי דעה

במדור זה תוכלו לקרוא ולהינות ממספר בלוגים מעניינים בתחום שוק ההון והמסחר במניות.

למאמרים לימודיים בתחום המסחר במניות - לחץ כאן

למאמרים לימודיים בתחום שוק ההון - לחץ כאן

לתנאי שימוש באתר - לחץ כאן


הבלוג של איזי דניאל - מרצה וסוחר נוסטרו

מידי פעם אפרסם כאן את סקירת הבוקר שלי. הסקירה מביאה את התובנות שלי על הגורמים המשפיעים על השווקים ועל המגמות הנגזרות מהם בשוק המקומי ובשווקים מעבר לים, במגוון של אפיקים - מניות, אג"ח, פורקס וכיוצא בזה. כמוכן, אפרסם מידי יום מניות או אג"ח אשר, לדעתי, כדאי לשים לב אליהן.

קצת על עצמי- פעיל מזה 15 שנה בשוק ההון המקומי במגוון של תפקידים בבנקים ובבתי השקעות. ב-6 שנים האחרונות סוחר בהון עצמי (נוסטרו).

לבלוג של איזי דניאל - לחץ כאן


הבלוג של ליטל דניאל - תלמידה במגמות וסוחרת מניות

שמי ליטל דניאל, בת 21 מחולון וזה המקום שלי לספר לכם על הדרך שעשיתי בדרך להיות סוחרת מניות מקצועית. הדרך לא היתה קלה, שאלות רציניות כמו מה ללמוד והאם ללכת לשוק ההון העסיקו אותי זמן רב. 

אני מאמינה, שבעזרת הבלוג הזה והסיפור האישי שלי, אצליח לעזור לצעירים נוספים, אשר מחפשים את דרכם.

לבלוג של ליטל דניאל - לחץ כאן


המדור של נועם אוז - מתכנן פיננסי

מדור זה, כחלק מחזונה של מכללת מגמות, להיות מובילה בתחום החינוך הפיננסי, נועד לתת לך כלים והסברים לכל נושא התכנון הפיננסי. את המדור יוביל נועם אוז, מתכנן פיננסי במקצועו. מידי שבוע יעלה נועם מאמר בתחום התכנון הפיננסי, הסברים, כלי עבודה וכו'

נועם אוז - מתכנן פיננסי מומחה בהשקעות וחיסכון, B.A בכלכלה ומנהל עסקים, בעל רישיון דואלי לשיווק השקעות, רישיון בניהול תיקים-מותלה, ורישיון בביטוח פנסיוני. כיהן בעבר כמנכ"ל חברת קרנות הנאמנות בבית ההשקעות אלומות-ספריט וניהול השיווק ותיקי השקעות באקסלנס-נשואה.

למדור התכנון הפיננסי - לחץ כאן


המדור של אלי שחף - הרגלים מנצחים

אלי שחף הוא מנטור המתמחה בשינוי אורח חיים. מר שחף הוא בן 40, נשוי למרי ואב לילדים בשם עמרי, תומר ומיקה. מלבד תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה ותעודת בוגר B.Sc בהנדסת סביבה מטעם הטכניון, אלי הוא בעליה של "הרגלים מנצחים". בתור מאמן אישי מוסמך בוגר תו"ת, עוסק אלי שחף בגישור ולוקח חלק גם בהדרכות בנושאים כגון מוטיבציה, ביצועי שיא ופריצת גבולות.

כיום עורך אלי שחף אימון לאנשים פרטיים לצורך שכפול ההצלחה האישית שלו. הפעילות של אלי היא בעיקר מול קהלים, על בסיס הרצאות, סדנאות ומוצרי מידע אפקטיביים הרלוונטיים עבור מי שמעוניין בתוצאות ארוכות טווח.

למדור הרגלים מנצחים - לחץ כאן
מדור הנדל"ן - מאמרים בתחום הנדל"ן


תחום הנדל"ן הוא אחד תחומים החמים בשוק ההון.
במדור זה ננסה לתת לכם מידע עדכני על תחום הנדל"ן.

למדור הנדל"ן - לחץ כאן

מדור החברות הציבוריות - חברות מהבורסה בתל אביב

מדור החברות הציבוריות - בשיתוף חברת Smart Team (חברת בוטיק המתמחה בייעוץ פיתוח ערך לחברות ציבוריות)
המדור יציג בכל פעם תיאור קצר וענייני של חברה ציבוריות אשר נכללת במדד יתר החברות בבורסה בתל אביב

למדור החברות הציבוריות - לחץ כאן


מניות על הרדאר - הזירה לקבלת מידע על מניות וול סטריט

רוצים לדעת מה צפוי לקרות השבוע בוול סטריט? יש מניה שאתם עוקבים אחריה כבר תקופה ארוכה? מעוניינים לקבל עדכון מיידי על הודעות רווח או הפסד? בשביל זה הקמנו את מדור "מניות על הרדאר": הזירה הטובה ביותר לקבלת מידע על המסחר בוול סטריט ובבורסות הבולטות בעולם.

המדור נכתב על ידי מר שלמה קופר, האנליסט הראשי של מכללת מגמות. מטרת המדור היא להביא לידי ביטוי את האינפורמציה החשובה ביותר עבור המשקיעים. המדור הוקם על בסיס ניסיון מעשי, רקע תיאורטי עשיר ומיומנות שנצברה לאחר שנים של השקעות. מלבד ההיבט העיוני, המדור מספק ארגז כלים מגוון עבור משקיעים מנוסים וגם עבור אלו שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום. המדור יכול למנוע טעויות לא רצויות בהשקעה ויש לו יתרונות רבים.

למדור מניות על הרדאר - לחץ כאן 
 למידע נוסף - מלא פרטיך כאן!
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח