מאמרים לימודיים בתחום שוק ההון

מאמרים לימודיים בתחום שוק ההון

קורס שוק ההון, בורסה למתחילים, מסחר בבורסה, מתלבטים? מכללת מגמות מפרסמת כאן במדור מאמרים עם מידע וטיפים בנושאי לימודי שוק ההון.

במאמרים תוכלו לקבל טיפים וכלים למי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום שוק ההון. בסיום הלימודים ,מכללת מגמות מציעה לכם ליווי בהמשך גם בשלבים הראשונים של הכניסה לשוק ההון.

למאמרים לימודיים בתחום המסחר במניות - לחץ כאן

לבלוגים וטורי דעה - לחץ כאן


עבודה מהבית

הגדלת ההכנסה מעבודה מהבית

יותר ויותר ישראלים מגלים בשנים האחרונות, שמול הוצאות שהולכות וגדלות מצד אחד, השכר שלהם לא מצליח לעלות באותה מידה ולאחרונה קבע בנק ישראל בצורה חד משמעית, שהשכר הממוצע אפילו ירד בשנים האחרונות וזאת למרות, שהמשק דווקא צמח באותן שנים בעשרות אחוזים. הסיבות לירידת השכר רבות. בין אם הסיבה היא היצע עובדים שגדל אל מול הביקוש לעובדים שקטן או הירידה בפריון העבודה של כל עובד והירידה ברווחיות החברות המעסיקות את העובדים - תהה הסיבה אשר תהה - הבעיה של השכירים רק הולכת וגדלה כשהוצאות הבית רק עולות ומתייקרות.
לקריאה לחץ כאן!
הדרך לייצור הכנסה נוספת

הדרך לייצור הכנסה נוספת

הדרך להגדיל את ההכנסה במינימום השקעה של שעות עבודה ביום נמצאת בבורסה. כל אחד מאתנו צריך למצוא את הזמן הדרוש (כחצי שעה בערב) על מנת לייצר את אותה הכנסה חסרה. אני מדבר על הכנסה שיטתית – מידי חודש בחודשו. על הכנסה של בין מאות לאלפי דולרים בודדים מידי חודש. לא משהו שיהפוך אתכם לעשירים אבל משהו שבהחלט עשוי להפוך את תזרים המזומנים שלכם לחיובי. סוחרי המניות, שעוסקים בזה בתור תחביב שנועד לייצר הכנסה נוספת, מפתחים גם אהבה למקצוע וחלקם אף הופך זאת למקצוע הראשי ואולי עם הזמן למקצוע היחיד שלהם.
הדרך לייצור הכנסה נוספת
פרטיקה בלימודי שוק ההון

תיאוריה ופרקטיקה בלימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון מוצעים כיום במגוון קורסים ורמות, ביניהם ניתוח טכני, מסחר במניות, אופציות מעו"ף או קורס מתנדים ואסטרטגיות. קורסים אלו מיועדים לקהלי יעד שונים, ולאנשים חסרי ובעלי ידע ורקע בתחום. ואולם, המשותף לכולם הוא חשיבות המקצוענות והאיכות בהוראתם, ושילוב של תיאוריה ופרקטיקה בתוכנית הלימודים.
לקריאה לחץ כאן
קורסים בשוק ההון

מקומות תעסוקה לבוגרי שוק ההון

ללימודי שוק ההון ניתן לגשת כיום דרך קשת רחבה של קורסים, כמו קורס מסחר במניות מתחילים ומתקדמים, אופציות מעו"ף וניתוח טכני. במידה שהלימודים מתקיימים במכללה מקצועית ואיכותית מדובר בתוכנית מעמיקה, מעניינת ומאתגרת, התורמת לידע האישי של התלמיד ומעניקה לו כלים פרקטיים לעבודה בתחום.
לחץ כאן להמשך קריאה
שוק ההון למתחילים

יתרונות בלימוד פרונטלי של שוק ההון

אין ספק כי רשת האינטרנט תורמת לאיכות החיים, ומאפשרת נגישות מהבית לתחומים רבים כמו קניות, הרשמה ומילוי טפסים, תקשורת בין אישית ואיתור של בתי עסק ואנשים. גם לתחום הלימודים חדרה הרשת בהדרגה, ובימינו מוצע מגוון גדול של קורסים און ליין.
להמשך המאמר
לימודי שוק ההון למתחילים ולמתקדמים

יותר ויותר נשים בשוק ההון

עד לאחרונה נתפס שוק ההון בעיני הציבור כעולם גברי, מעונב, לחוץ וחדור טסטוסטרון. ואולם, בשנים האחרונות מסתמנת מגמת חדירה של נשים לתחום, ולדעת בכירים ומומחים בענף הן לעיתים קרובות מוצלחות יותר כסוחרות מגברים.
להמשך קריאה אודות נשים ולימודי שוק ההון
קורס שוק ההון

גם אם סוחרים בבורסה כתחביב, יש הרבה מה ללמוד

לא מעט אנשים אוהבים לעסוק בכסף, לחשוב ולתכנן את אפשרויות הפעולה, ולחפש אחר הזדמנויות להשקיע בתחומים שונים כולל בשוק ההון. למעשה, עיסוק זה מהווה תחביב עבור חלק נכבד מהאוכלוסייה, ומקור נוסף להכנסה פסיבית. יחד עם זאת, אם רוצים גם להרוויח מהתחביב ובמיוחד שלא להפסיד, ואפילו אם הכסף מנוהל על ידי אנשי מקצוע, חשוב לרכוש ידע רלוונטי בתחום. מי שמעוניין להתנהל באופן נכון וחכם יוכל לרכוש את השכלתו בקורסים שונים ומגוונים של שוק ההון.
להמשך קריאה
לימודי שוק ההון

קורסים מומלצים למעוניינים בהסבה מקצועית

עם חלוף השנים מרגישים אנשים רבים בצורך להחליף את תחום עיסוקם. זאת עקב סיבות שונות כגון שחיקה, רצון למצות באופן שונה יכולות אישיות, היעדר ביקוש לתחום השכלתם, מחסור אפשרויות קידום, או שאיפה להרוויח יותר. במיוחד עבור קהל יעד זה מוצעים כיום מגוון קורסים בתחומים שונים, המתאימים ומיועדים להסבה מקצועית. לימודים אלו מאפשרים בתוך פרק זמן קצר יחסית לרכוש מקצוע...
להמשך קריאה
קורס שוק ההון

לימודי שוק ההון בעולם המערבי

לימודי שוק ההון מהווים תחום מבוקש ונדרש בישראל ובעולם המערבי, המקנה ידע נרחב בענפי ההשקעות בבורסות השונות. לימודים אלו מאפשרים לסטודנטים להבין כיצד פועל שוק ההון, ומספקים כלים ליצירת רווחים וצמצום הפסדים כמשקיע חובב או מקצועי.
להמשך קריאה
קורסים בשוק ההון

ללמוד את שוק ההון מכרישים בתחום

בחירתו של מוסד ללימודי שוק ההון מורכבת ממספר שיקולים בסיסיים, כמו תכני הלימוד, תוכנית עדכנית ותנאי הלימודים. יחד עם זאת, אחד הקריטריונים החשובים ביותר הוא ללא ספק איכות צוות ההוראה וניסיונו בפועל בתחומי שוק ההון. ניסיון זה מעניק לתלמידים ידע וכלים פרקטיים, המבוססים על מבחן המציאות. לכן, בדיקת הרקע המקצועי של המורים הינו פרמטר מהותי לבחירת קורס בשוק הון, וזאת עבור קורסי מתחילים ומתקדמים כאחד.
להמשך קריאה