הגדלת ההכנסה מעבודה מהבית

הגדלת ההכנסה מעבודה מהבית

השכר בארץ יורד.

יותר ויותר ישראלים מגלים בשנים האחרונות, שמול הוצאות שהולכות וגדלות מצד אחד, השכר שלהם לא מצליח לעלות באותה מידה ולאחרונה קבע בנק ישראל בצורה חד משמעית, שהשכר הממוצע אפילו ירד בשנים האחרונות וזאת למרות, שהמשק דווקא צמח באותן שנים בעשרות אחוזים.
הסיבות לירידת השכר רבות. בין אם הסיבה היא היצע עובדים שגדל אל מול הביקוש לעובדים שקטן או הירידה בפריון העבודה של כל עובד והירידה ברווחיות החברות המעסיקות את העובדים – תהה הסיבה אשר תהה – הבעיה של השכירים רק הולכת וגדלה כשהוצאות הבית רק עולות ומתייקרות.

כיצד מתגברים על הבעיה?

מאחר ואנחנו מתקשים להגדיל את השכר שאנחנו מקבלים, כשכירים, ממקום העבודה שלנו, הרי שאחת האפשרויות להגדיל את ההכנסה נמצאת ביכולת שלנו לייצר הכנסה נוספת מעבודה בבית. יש רבים שעבורם היכולת לעבוד מהבית היא חלום ואולי הם אפילו היו מעדיפים לעבוד רק מהבית ולא לצאת מידי בוקר לעבודה ולעומתם, יש רבים שכן מעדיפים לצאת מידי בוקר לעבודה, לפגוש את עמיתהם, ליצור אינטרקציה עם אנשים אחרים וכו’
בין אם אתם מעדיפים לצאת כל בוקר לעבודה או חולמים על משרה מלאה מהבית, היכולת שלכם להגדיל את השכר החודשי שלכם נמצאת כאמור, ביכולת שלכם לייצר הכנסה נוספת או עיקרית מעבודה מהבית.

כיצד מייצרים הכנסה נוספת מעבודה מהבית?

במשך שנים הורגלנו, שעבודה ושכר עבודה אנחנו מסוגלים לייצר רק במקום העבודה אליו אנחנו מגיעים כל בוקר. בשנים האחרונות, בין השאר בעקבות מהפכת האינטרנט, יש יותר ויותר ישראלים המסוגלים לייצר תפוקה ולהביא תועלת דרך עבודה מהבית.
לכל אחד יש יכולת מסויימת שבעזרתה הוא יכול להביא תועלת ולייצר הכנסה. בין אם אתם יודעים לכתוב, לעצב, למכור בטלפון ובעיקר אם יש לכם משמעת עצמית לעבוד ללא פיקוח צמוד – אתם בהחלט מסוגלים לעבוד מהבית ולייצר הכנסה עיקרית או נוספת להכנסה שאתם מייצרים מהעבודה העיקרית שלכם.

מסחר במניות - יופי של עבודה מהבית!

מכללת מגמות, המכללה והוותיקה והגדולה במדינת ישראל ללימודי שוק ההון, עוסקת בין השאר, בהכשרה וליווי מקצועי של אנשים פרטיים המעוניינים לייצר לעצמם הכנסה שיטתית מעבודה מהבית. לאחר שהתלמידים מסיימים את לימודיהם הם עוסקים בפעילות זו דרך מחשבם האישי מהבית. 
פעילות עשוייה להתאים לכל אחד ואחת אשר מעוניינים לייצר לעצמם הכנסה נוספת או הכנסה עיקרית. רוב התלמידים שלנו הם שכירים שעובדים בעבודה עיקרית בה יש להם יתרון ובערב הם עוסקים במסחר בבורסה האמריקאית ועושים זאת מהבית בליווי צמוד של המכללה.

אז איך מתחילים?

רוב התלמידים אשר מצטרפים ללימודים במכללת מגמות מגיעים דווקא ללא רקע קודם במסחר במניות או בשוק ההון. אדרבא, מנסיוננו מסתבר, שדווקא אלה שמגיעים אלינו ללא רקע או נסיון מצליחים להגיע להישגים גבוהים יותר בהשוואה לכאלה שהתנסו במסחר במניות – ללא הכשרה, נכשלו וכעת עליהם לשכוח משיטות העבודה הלא נכונות שפיתחו וללמוד את השיטה שאנחנו מלמדים.
התלמידים מצטרפים להכשרה מקצועית ומקיפה, הנמשכת חצי שנה ואשר במהלכה הם לומדים כיצד הבורסה פועלת, מה גורם למניה לעלות או לרדת, איך מאתרים את המניה הנכונה, כיצד מנהלים אותה בצורה יעילה, ובעיקר הם מתרגלים את המסחר בזמן אמת באמצעות כסף אמיתי שהמכללה מעמידה לרשותם – לטובת התרגול וההתנסות.

הכשרה מלאה ומקיפה.

במהלך ההכשרה, שנמשכת חצי שנה, התלמידים מגיעים למכללה אחת לשבוע למפגשים הפרונטאליים אך הלימוד לא מסתיים במפגש הפרונטאלי השבועי אלא ממשיך באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים אשר פותחו במשך שנים, המאפשרים לתרגל את החומר הנלמד – מהבית.
קורס המסחר בלימוד עצמי הוא רק אחד מאותם כלים. התלמיד מתחבר לקורס אינטרנטי אשר מעביר סוחר המניות המקצועי בישראל ופרשן “לילה כלכלי”, מאיר ברק. הקורס כולל 29 שיעורי וידאו מלאים, לומדות, מבחנים ומאפשר לתלמיד לתרגל ולחזק את החומר שלמד במפגש הפרונטאלי.

תרגול בכסף אמיתי

אחת הבעיות שיש עם סוחרי מניות מתחילים היא היכולת לסחור ללא חשש עם כסף אמיתי. לטובת נושא זה המכללה מעמידה לכל תלמיד עם תחילת הקורס $250 אמיתיים למסחר, אשר בעזרתם יכול התלמיד לתרגל את החומר הנלמד. 
בנוסף, התלמיד מקבל מידי בוקר סקירה מלאה ולימודית על שוק המניות, ניתוח של מניות – שעוזר לו בתהליך הלימוד והתרגול וחיבור לחדר לימוד אינטראקטיבי אשר פועל בזמן אמת באמצעות מנחים מנוסים המלווים את שוק המניות בזמן אמת.
הכלים האלה חשובים להצלחתו של הסוחר ויעזרו גם לאחר הלימודים במסחר האמיתי.

עבודה מהבית - לאחר ההכשרה

בתחילת המאמר כתבתי על היכולת של כל אחד לייצר הכנסה נוספת מעבודה מהבית. לאחר סיום ההכשרה, רוב הסוחרים פועלים בתחום המסחר במניות במקביל להמשך העבודה שלהם בשעות הבוקר. המסחר מתבצע אל מול השוק האמריקאי ובזכות הפרשי השעות שבין ישראל לארה”ב הסוחר יכול לסחור בזמן אמת בשעות אחר הצהריים והערב.
הסוחר יכול להקדיש לנושא זה בין חצי שעה ביום – שלושה ימים בשבוע ועד שעתיים ביום – מידי יום. הכל בהתאם לרצון שלו להמשיך ולהשקיע בתחום זה עד למצב שהוא מצליח לייצר הכנסה שיטתית בצורה סדירה – מידי חודש בחודשו.

בהצלחה!

אלעד שלום, מכללת מגמות.

Close Menu
×
×

Basket

השאר פרטים ונחזור אליך מיד

אסף לבנת

אסף לבנת מכללת מגמות

אסף לבנת – בעל תואר ראשון בהנדסה, תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע.


מומחה בליווי משקיעים ישראלים להשקעות נדל”ן בחו”ל. חברתו פועלת תחת מטריית הפעילות העסקית של משפחת לבנת, Livnat Group. בין חברות אילו, חברת אפי לבנת ניהול פרויקטים, עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום ההנדסה, ההשקעות, היזמות, הפיקוח והניהול של פרויקטיי נדל”ן מסוגים שונים ומגוונים. כמו כן, המשפחה מנהלת את פורטל הנדל”ן הוותיק, Dirot7, אשר היה בעשור האחרון לצומת מרכזית לצורך ביצוע השקעות נדל”ן בבאר שבע והדרום.

כיום, ומזה כ- 4 שנים, עובד אסף לבנת בשיא המרץ בשוק הנדל”ן הספרדי. כמו ביתר פעילותו, מקצה אסף משאבים רבים לניהול פעילות מקצועית, שקופה ואיכותית עבור משקיעים ישראלים המעוניינים להשקיע בנדל”ן מעבר לים, תוך דגש על יחס אישי, צמוד וחם למשקיעים אותם מלווים, כאשר כל השקעה מקבלת את מלוא תשומת הלב.

כיום, עם העלייה החדה בהתעניינות בהשקעות הנדל”ן בחו”ל בכלל ובספרד בפרט, החלטנו ,במכללת מגמות, להוסיף לנבחרת המרצים שלנו את אסף לבנת במטרה לסייע לסטודנטים ללמוד ולפתח יכולות השקעה בנדל”ן חו”ל.

לפרטים נוספים לחץ כאן 

גיא זיכל

גיא זיכל בן 34 + נשוי  1 

השכלה: תואר B.A. בראיית חשבון וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. 
גיא זיכל הינו בעל ניסיון רב של השקעות נדל”ן בחו”ל, מבצע סקירות וניתוחים של שוק הנדל”ן האמריקאי והבעלים של חברת “לוטוס הולדינגס” אשר משקיעה בעצמה וכן ומלווה משקיעים רבים בהשקעות נדל”ן בארה”ב.

גיא עבד במחלקת הייעוץ והערכות השווי בפירמת ראיית החשבון PwC Israel ( “קסלמן וקסלמן” ). לאחר מכן, עבד כאנליסט ואחראי מוצרים פיננסים בחברה ישראלית אשר השקיעה בנדל”ן בארה”ב וכן מכרה נכסים ללקוחות ישראלים.

בשנים האחרונות גיא מלווה מאות משקיעים ברכישת בתים פרטיים בארה”ב וניהול ההשקעה לאחר מכן.

גיא בעל תשוקה להשקעות בכלל והשקעות נדל”ן בפרט.

צבי דה-האס

צבי דה האס – בן 25 , גר במושב נחלים, נשוי.התחיל מסלול מנהל עסקים במכללת מגמות לאחר שחרורו מקבע כרס”פ גדוד 51 של גולני.

לאחר סיום המסלול החל בהדרגה לבצע עסקאות נדל”ן בשילוב עם מסחר במניות .

כיום מתעסק בנדל”ן למעלה משלוש שנים מבצע פרוייקטים בשיתוף עם “שור יזמות וצמיחה” מתמחה בעיקר בפרוייקטים מקונסי נכסים, עסקאות גישור, גירושים, ירושות,וכ’ו.

מלווה אישי בתחום הנדל”ן וסוחר במניות.


משהו אישי : 
כדי להצליח בחיים , אתה חייב להעיז.
מי שלא מעיז , לא יניב הצלחה ולבטח לא ייזכרו את שמו”

שרון הר-זהב

שרון הר זהב מכללת מגמות

עו”ד שרון הר-זהב: מנהלת המרכז להכשרה מקצועית אל הנכס: 
עו”ד הר-זהב הנה מומחית לדיניי תיווך ולהיבטים משפטיים בעסקאות מכר. לשרון וותק של שנים רבות וידע מעמיק בנושאי טקטיקות מו”מ, חוזי מכר, תכנון ובנייה, הגנת הצרכן ותיווך מקרקעין. 

מזה כ-7 שנים משמשת שרון כיועצת המשפטית של רשת “אל-הנכס” וכמנהלת של המרכז להכשרה מקצועית “אל-הנכס”. 

שרון הנה בעלת ידע וניסיון עשיר בלימוד והכנה נכונה לקראת מבחן המתווכים והכשרות סוכני נדל”ן חדשים וותיקים כאחד . 

במסגרת המרכז מעבירה שרון הן קורס ה- ‘הכנה לבחינות הרישוי לתיווך במקרקעין’ והן מגוון השתלמויות וסמינרים מהתחום, תחת הנושא- “השקעות נדלן!”. 

איל אנדג'קו

איל אנדג’קו הינו סוחר מקצועי במניות כשמונה שנים ובעל התמחות במסחר על בסיס ניתוח טכני.
איל בעל תואר שני בסטטיסטיקה ומשלב ידע רב מתחום זה למימוש הניתוח הטכני ככלי עזר לחיזוי הזדמנויות בעלות הסתברות גבוהה להצלחה ולתזמון מוצלח של פעולות מסחר. בנוסף, הוא משמש יועץ למוסדות פיננסיים בתחום התמחותו.

עומר חזן

עומר חזן מכללת מגמות

עומר חזן , מתמחה במסחר תוך יומי בבורסת וול סטריט.

סוחר בכיר בשוק ההון למעלה משמונה שנים, מתמחה במסחר תוך יומי בוול סטריט.
כמו כן משמש אנליסט בחדר המסחר האנטרקטיבי של מכללת מגמות, מרצה ומאמן אישי .

שחר נגר

 שחר נגר, סוחר מקצועי בוול סטריט מזה כשנתיים ובוגר קורס הטופ טריידר של המכללה
מנהל חדר מסחר הלימודי ומלווה אישי
סטודנט לתואר ראשון בכלכלה וניהול

מוטו לחיים: “אם נשכיל לזכור שהאויב הגדול ביותר שלנו הוא אנחנו בעצמנו, נזכה להבין שאין דבר כזה בלתי אפשרי”

אילן מזרחי

אילן מזרחי מכללת מגמות

אילן מזרחי,  מומחה פיננסי עם ניסיון של 17 שנים בבנקאות פיננסים וביטוח.

ביצע תפקידים ניהוליים במערכת הבנקאית 
והביטוחית, מייעץ לאנשים פרטיים ועסקים, 
ומאמן למצוינות והשגת מטרות.

מרצה בקורסים להכשרת
יועצי משכנתאות, ובפורומים נוספים על
כסף בנקאות ופיננסים.

במשך השנים צבר אילן ניסיון ידע וקשרים שמאפשרים
באמצעות החברה שהקים ללוות מאות רבות של 
יחידים ועסקים בייעוץ משכנתאות, ייעוץ פיננסי מוכוון מטרות
וכלכלת משפחה

מוטו לחיים : 
תצהיר, תתכוון תיישם!!!

חזי זקן

חזי זקן מכללת מגמות
חזי זקן, מנהל חטיבת שוק ההון ,אנליסט מכללת מגמות ומרצה בכיר בקורס מסחר במניות בן 42 מתל אביב,
מרצה בכיר בקורסים למסחר במניות זה 13 שנים. מלווה סוחרים כמנטור אישי ומאמן מנטאלי.
משמש כאנליסט בחדר המסחר האינטרנטי ומנהל תיקי נוסטרו.

בעברו עסק חזי ביזמות נדל”ן.   

דני שוורץ

דני שוורץ מכללת מגמות

דני שוורץ, מרצה בכיר ללימודי שוק ההון בקורס מסחר במניות ואנליסט חדר המסחר האינטרנטי.
בן 32 נשוי + 2, סוחר מקצועי ומנוסה במניות, משמש כמרצה בכיר ללימודי שוק ההון בקורס המסחר במניות ובקורס המסחר המתקדם – Top Trader.

כמו-כן, משמש דני כאנליסט בכיר בחדר המסחר האינטראקטיבי. לדני תואר ראשון בהנדסת חשמל.

יוגב כהן

יוגב כהן מכללת מגמות

יוגב כהן, מרצה בכיר בקורס המסחר במניות ומאמן אישי, עוסק בשוק ההון מעל 3 שנים מתוכן שנתיים במסחר מקצועי בוול סטריט, מתמחה במסחר מומנטום ובמסחר בחלקו השני של היום. יוגב מנהל גם תיק סווינג ומתמחה בעיקר בסווינג הנפקות. יוגב משמש כטריידר בכיר בחדר המסחר של מכללת מגמות

יוגב בן 28 גר בקיבוץ אייל, יום אחרי השחרור מתפקיד סמ”פ שריון התחיל את הקורס במגמות, כיום מלווה סוחרים ומרצה בכיר במכללת מגמות.

משהו אישי:
“לזכור שיום אחד אתה הולך למות היא הדרך הטובה ביותר שאני מכיר כדי להימנע מהמלכודת של לחשוב שיש לך משהו להפסיד”
– סטיב ג’ובס

מאיר ברק

מאיר ברק מכללת מגמות

מאיר ברק הוא מרצה בכיר ללימודי שוק ההון, המנהל המקצועי של קורס המסחר במניות ואנליסט במכללת מגמות.

מיהו מאיר ברק?

מאיר ברק משמש כאחד האנליסטים הראשיים בחדר המסחר האינטראקטיבי של מכללת מגמות. מאיר הוא סוחר מניות מקצועי ופרשן לעינייני שוק ההון באתרי האינטרנט והעיתונות. כמו כן משמש מאיר ברק כפרשן וולסטריט בתכנית הטלוויזיה הכלכלית בערוץ 10 – “לילה כלכלי”.

מאיר ברק הגשים את חלומו, לעבוד כסוחר מניות מקצועי מהבית ולהתפרנס מכך וזאת, לאחר שנים רבות בהן עסק בהייטק. בכך הוא גם התפנה לעסוק בתחום ההדרכה ובאהבתו ללמד את רזי המקצוע.

מאיר ברק טוען ומאמין, שכל אדם חייב לפתח לעצמו את היכולת לעסוק בשוק ההון ובכך, לייצר לעצמו הכנסה שיטתית נוספת.
במשך שנות פעילותו הרבות לימד מאיר ברק מאות אנשים לעסוק בבורסה ובשוק ההון בצורה מקצועית ולייצר הכנסה שיטתית.

Skip to content