קורסים מומלצים למעוניינים בהסבה מקצועית

קורסים מומלצים למעוניינים בהסבה מקצועית

עם חלוף השנים מרגישים אנשים רבים בצורך להחליף את תחום עיסוקם. זאת עקב סיבות שונות כגון שחיקה, רצון למצות באופן שונה יכולות אישיות, היעדר ביקוש לתחום השכלתם, מחסור אפשרויות קידום, או שאיפה להרוויח יותר. במיוחד עבור קהל יעד זה מוצעים כיום מגוון קורסים בתחומים שונים, המתאימים ומיועדים להסבה מקצועית. לימודים אלו מאפשרים בתוך פרק זמן קצר יחסית לרכוש מקצוע ולהתחיל פרק חדש בחיים.

בחירה בתחום להסבה מקצועית

הבחירה בתחום ההסבה המקצועית הינה אישית מאוד, מאחר שהיא נשענת על השכלתו וניסיונו של האדם ועל תחומי העניין שלו. כך לדוגמא, יש מי שמעוניינים לעשות הסבה לתחומי ההוראה והסיעוד, ומנגד מי שיעדיפו לעסוק במקצועות המחשבים. יחד עם זאת, בכל תחום של הסבה מקצועית ישנם קורסים מומלצים יותר מאחרים, בעיקר בזכות אפשרויות התעסוקה והתגמול הכספי שהם מציעים. אין ספק כי הקורסים המומלצים והמבוקשים ביותר כיום הם בתחום לימודי שוק ההון והנדל”ן. 

קורסי הסבה יזמות נדל"ן

ענף הנדל”ן הפך בשנים האחרונות לתחום השקעות מפותח, ועל כן משווע לכוח אדם מקצועי. מדובר בתחומי עיסוק מרתקים ומאתגרים עם אפשרויות הכנסה גבוהות במיוחד, בהם ניתן לעבוד באופן עצמאי כיזמי נדל”ן או כשכירים בחברות נדל”ן ברחבי הארץ. למעשה, קורס יזמות נדל”ן הינו בגדר חובה לכל מי שמעוניין להשקיע בענף, ועושה את ההבדל שבין הצלחה לכישלון בתחום. מדובר במגוון רחב של קורסים המעניקים כלים וידע חיוניים, ועוסקים בין היתר בחוקי נדל”ן, סוגי קרקעות, סוגי השקעות נדל”ן, איתור נכסים, חוקי מיסוי עדכניים, ניהול משא ומתן וכלים להשבחת נכס. 

קורסי הסבה לשוק ההון

שוק ההון הינו ענף מאתגר ודינאמי המציע הזדמנויות תעסוקתיות מתגמלות במיוחד. גם בתחום זה מוצע מגוון גדול של קורסים כגון יועץ השקעות, מנהל תיק השקעות, ביטוח וייעוץ פנסיוני, מסחר במט”ח, קורס אנליסטים, ניהול קופות גמל וניתוח טכני. כמו כן קיימים קורסי מסחר במניות למתחילים ומתקדמים, אופציות מעו”ף וסדנאות להשכלה פיננסית לאנשי כספים בארגון. קורסים אלו מאפשרים לעבוד באופן עצמאי כסוחרים או כשכירים בגופים שונים, החל בבנקים ועד לחברות ייעוץ השקעות. יש לציין כי שוק ההון מתאים לבעלי השכלה, ניסיון וידע בתחומים מקבילים כמו מנהלי עסקים, רואי חשבון ועו”ד, וגם לאנשים המגיעים ללא רקע וניסיון. עוד חשוב לדעת כי על מנת לעסוק בחלק מהתחומים באופן מקצועי, יש לעבור בהצלחה את בחינות הלשכה לניירות ערך.

דוגמאות לקורסי הסבה מקצועית מובילים בשוק ההון

כאמור, קיים מגוון רחב של קורסים מומלצים בשוק ההון, כאשר כל קורס פונה לקהל יעד שונה ומציע התמחות בענף ספציפי. להלן שתי דוגמאות נבחרות: 

מסחר במניות – קורס היכרות עם הבורסה ושוקי ההון ועקרונות המסחר שלהם, תוך התמקדות במסחר לטווח קצר. הקורס מקנה כלים לאיתור מניות כדוגמת מסחר באמצעות תוכנות, ניהול נכון של עסקאות וניהול נכון של סיכונים. 

ניתוח טכני – בקורס זה המתמקד בשיטת מסחר באמצעות ניתוח טכני לומדים להכיר את השיטה וליישמה בפועל, ובתוך כך לזהות מגמות בשוק. כמו כן נלמדים התנהגותם של גופים מוסדיים, רמות תמיכה והתנגדות, עקרונות התזמון, ומסחר לטווח ארוך ולטווח בינוני.

Close Menu
×
×

Basket

השאר פרטים ונחזור אליך מיד

אסף לבנת

אסף לבנת מכללת מגמות

אסף לבנת – בעל תואר ראשון בהנדסה, תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן-גוריון בבאר שבע.


מומחה בליווי משקיעים ישראלים להשקעות נדל”ן בחו”ל. חברתו פועלת תחת מטריית הפעילות העסקית של משפחת לבנת, Livnat Group. בין חברות אילו, חברת אפי לבנת ניהול פרויקטים, עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום ההנדסה, ההשקעות, היזמות, הפיקוח והניהול של פרויקטיי נדל”ן מסוגים שונים ומגוונים. כמו כן, המשפחה מנהלת את פורטל הנדל”ן הוותיק, Dirot7, אשר היה בעשור האחרון לצומת מרכזית לצורך ביצוע השקעות נדל”ן בבאר שבע והדרום.

כיום, ומזה כ- 4 שנים, עובד אסף לבנת בשיא המרץ בשוק הנדל”ן הספרדי. כמו ביתר פעילותו, מקצה אסף משאבים רבים לניהול פעילות מקצועית, שקופה ואיכותית עבור משקיעים ישראלים המעוניינים להשקיע בנדל”ן מעבר לים, תוך דגש על יחס אישי, צמוד וחם למשקיעים אותם מלווים, כאשר כל השקעה מקבלת את מלוא תשומת הלב.

כיום, עם העלייה החדה בהתעניינות בהשקעות הנדל”ן בחו”ל בכלל ובספרד בפרט, החלטנו ,במכללת מגמות, להוסיף לנבחרת המרצים שלנו את אסף לבנת במטרה לסייע לסטודנטים ללמוד ולפתח יכולות השקעה בנדל”ן חו”ל.

לפרטים נוספים לחץ כאן 

גיא זיכל

גיא זיכל בן 34 + נשוי  1 

השכלה: תואר B.A. בראיית חשבון וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב. 
גיא זיכל הינו בעל ניסיון רב של השקעות נדל”ן בחו”ל, מבצע סקירות וניתוחים של שוק הנדל”ן האמריקאי והבעלים של חברת “לוטוס הולדינגס” אשר משקיעה בעצמה וכן ומלווה משקיעים רבים בהשקעות נדל”ן בארה”ב.

גיא עבד במחלקת הייעוץ והערכות השווי בפירמת ראיית החשבון PwC Israel ( “קסלמן וקסלמן” ). לאחר מכן, עבד כאנליסט ואחראי מוצרים פיננסים בחברה ישראלית אשר השקיעה בנדל”ן בארה”ב וכן מכרה נכסים ללקוחות ישראלים.

בשנים האחרונות גיא מלווה מאות משקיעים ברכישת בתים פרטיים בארה”ב וניהול ההשקעה לאחר מכן.

גיא בעל תשוקה להשקעות בכלל והשקעות נדל”ן בפרט.

צבי דה-האס

צבי דה האס – בן 25 , גר במושב נחלים, נשוי.התחיל מסלול מנהל עסקים במכללת מגמות לאחר שחרורו מקבע כרס”פ גדוד 51 של גולני.

לאחר סיום המסלול החל בהדרגה לבצע עסקאות נדל”ן בשילוב עם מסחר במניות .

כיום מתעסק בנדל”ן למעלה משלוש שנים מבצע פרוייקטים בשיתוף עם “שור יזמות וצמיחה” מתמחה בעיקר בפרוייקטים מקונסי נכסים, עסקאות גישור, גירושים, ירושות,וכ’ו.

מלווה אישי בתחום הנדל”ן וסוחר במניות.


משהו אישי : 
כדי להצליח בחיים , אתה חייב להעיז.
מי שלא מעיז , לא יניב הצלחה ולבטח לא ייזכרו את שמו”

שרון הר-זהב

שרון הר זהב מכללת מגמות

עו”ד שרון הר-זהב: מנהלת המרכז להכשרה מקצועית אל הנכס: 
עו”ד הר-זהב הנה מומחית לדיניי תיווך ולהיבטים משפטיים בעסקאות מכר. לשרון וותק של שנים רבות וידע מעמיק בנושאי טקטיקות מו”מ, חוזי מכר, תכנון ובנייה, הגנת הצרכן ותיווך מקרקעין. 

מזה כ-7 שנים משמשת שרון כיועצת המשפטית של רשת “אל-הנכס” וכמנהלת של המרכז להכשרה מקצועית “אל-הנכס”. 

שרון הנה בעלת ידע וניסיון עשיר בלימוד והכנה נכונה לקראת מבחן המתווכים והכשרות סוכני נדל”ן חדשים וותיקים כאחד . 

במסגרת המרכז מעבירה שרון הן קורס ה- ‘הכנה לבחינות הרישוי לתיווך במקרקעין’ והן מגוון השתלמויות וסמינרים מהתחום, תחת הנושא- “השקעות נדלן!”. 

איל אנדג'קו

איל אנדג’קו הינו סוחר מקצועי במניות כשמונה שנים ובעל התמחות במסחר על בסיס ניתוח טכני.
איל בעל תואר שני בסטטיסטיקה ומשלב ידע רב מתחום זה למימוש הניתוח הטכני ככלי עזר לחיזוי הזדמנויות בעלות הסתברות גבוהה להצלחה ולתזמון מוצלח של פעולות מסחר. בנוסף, הוא משמש יועץ למוסדות פיננסיים בתחום התמחותו.

עומר חזן

עומר חזן מכללת מגמות

עומר חזן , מתמחה במסחר תוך יומי בבורסת וול סטריט.

סוחר בכיר בשוק ההון למעלה משמונה שנים, מתמחה במסחר תוך יומי בוול סטריט.
כמו כן משמש אנליסט בחדר המסחר האנטרקטיבי של מכללת מגמות, מרצה ומאמן אישי .

שחר נגר

 שחר נגר, סוחר מקצועי בוול סטריט מזה כשנתיים ובוגר קורס הטופ טריידר של המכללה
מנהל חדר מסחר הלימודי ומלווה אישי
סטודנט לתואר ראשון בכלכלה וניהול

מוטו לחיים: “אם נשכיל לזכור שהאויב הגדול ביותר שלנו הוא אנחנו בעצמנו, נזכה להבין שאין דבר כזה בלתי אפשרי”

אילן מזרחי

אילן מזרחי מכללת מגמות

אילן מזרחי,  מומחה פיננסי עם ניסיון של 17 שנים בבנקאות פיננסים וביטוח.

ביצע תפקידים ניהוליים במערכת הבנקאית 
והביטוחית, מייעץ לאנשים פרטיים ועסקים, 
ומאמן למצוינות והשגת מטרות.

מרצה בקורסים להכשרת
יועצי משכנתאות, ובפורומים נוספים על
כסף בנקאות ופיננסים.

במשך השנים צבר אילן ניסיון ידע וקשרים שמאפשרים
באמצעות החברה שהקים ללוות מאות רבות של 
יחידים ועסקים בייעוץ משכנתאות, ייעוץ פיננסי מוכוון מטרות
וכלכלת משפחה

מוטו לחיים : 
תצהיר, תתכוון תיישם!!!

חזי זקן

חזי זקן מכללת מגמות
חזי זקן, מנהל חטיבת שוק ההון ,אנליסט מכללת מגמות ומרצה בכיר בקורס מסחר במניות בן 42 מתל אביב,
מרצה בכיר בקורסים למסחר במניות זה 13 שנים. מלווה סוחרים כמנטור אישי ומאמן מנטאלי.
משמש כאנליסט בחדר המסחר האינטרנטי ומנהל תיקי נוסטרו.

בעברו עסק חזי ביזמות נדל”ן.   

דני שוורץ

דני שוורץ מכללת מגמות

דני שוורץ, מרצה בכיר ללימודי שוק ההון בקורס מסחר במניות ואנליסט חדר המסחר האינטרנטי.
בן 32 נשוי + 2, סוחר מקצועי ומנוסה במניות, משמש כמרצה בכיר ללימודי שוק ההון בקורס המסחר במניות ובקורס המסחר המתקדם – Top Trader.

כמו-כן, משמש דני כאנליסט בכיר בחדר המסחר האינטראקטיבי. לדני תואר ראשון בהנדסת חשמל.

יוגב כהן

יוגב כהן מכללת מגמות

יוגב כהן, מרצה בכיר בקורס המסחר במניות ומאמן אישי, עוסק בשוק ההון מעל 3 שנים מתוכן שנתיים במסחר מקצועי בוול סטריט, מתמחה במסחר מומנטום ובמסחר בחלקו השני של היום. יוגב מנהל גם תיק סווינג ומתמחה בעיקר בסווינג הנפקות. יוגב משמש כטריידר בכיר בחדר המסחר של מכללת מגמות

יוגב בן 28 גר בקיבוץ אייל, יום אחרי השחרור מתפקיד סמ”פ שריון התחיל את הקורס במגמות, כיום מלווה סוחרים ומרצה בכיר במכללת מגמות.

משהו אישי:
“לזכור שיום אחד אתה הולך למות היא הדרך הטובה ביותר שאני מכיר כדי להימנע מהמלכודת של לחשוב שיש לך משהו להפסיד”
– סטיב ג’ובס

מאיר ברק

מאיר ברק מכללת מגמות

מאיר ברק הוא מרצה בכיר ללימודי שוק ההון, המנהל המקצועי של קורס המסחר במניות ואנליסט במכללת מגמות.

מיהו מאיר ברק?

מאיר ברק משמש כאחד האנליסטים הראשיים בחדר המסחר האינטראקטיבי של מכללת מגמות. מאיר הוא סוחר מניות מקצועי ופרשן לעינייני שוק ההון באתרי האינטרנט והעיתונות. כמו כן משמש מאיר ברק כפרשן וולסטריט בתכנית הטלוויזיה הכלכלית בערוץ 10 – “לילה כלכלי”.

מאיר ברק הגשים את חלומו, לעבוד כסוחר מניות מקצועי מהבית ולהתפרנס מכך וזאת, לאחר שנים רבות בהן עסק בהייטק. בכך הוא גם התפנה לעסוק בתחום ההדרכה ובאהבתו ללמד את רזי המקצוע.

מאיר ברק טוען ומאמין, שכל אדם חייב לפתח לעצמו את היכולת לעסוק בשוק ההון ובכך, לייצר לעצמו הכנסה שיטתית נוספת.
במשך שנות פעילותו הרבות לימד מאיר ברק מאות אנשים לעסוק בבורסה ובשוק ההון בצורה מקצועית ולייצר הכנסה שיטתית.

Skip to content