המדור לתכנון פיננסי

המדור לתכנון פיננסי

מדור זה, כחלק מחזונה של מכללת מגמות, להיות מובילה בתחום החינוך הפיננסי, נועד לתת לך כלים והסברים לכל נושא התכנון הפיננסי.

את המדור יוביל נועם אוז, מתכנן פיננסי במקצועו. מידי שבוע יעלה נועם מאמר בתחום התכנון הפיננסי, הסברים, כלי עבודה וכו'

נועם אוז
מתכנן פיננסי- מומחה בהשקעות וחיסכון, B.A בכלכלה ומנהל עסקים,
בעל רישיון דואלי לשיווק השקעות, רישיון בניהול תיקים-מותלה, ורישיון בביטוח פנסיוני.
כיהן בעבר כמנכ"ל חברת קרנות הנאמנות בבית ההשקעות אלומות-ספריט
וניהול השיווק ותיקי השקעות באקסלנס-נשואה.
                נועם אוז - מתכנן פיננסי

פגישת ייעוץ אישית עם נועם אוז - לטובת תכנון פיננסי.
מטרת הפגישה - שיפור הניהול הפיננסי, ביצוע חסכון בעלויות
ומקסום השקעות בעזרת ביצוע צ'ק אפ פיננסי

לפרטים וקביעת פגישה - לחץ כאן

הזמנה לפגישה אישית

הזמנה לפגישה אישית

אנחנו שמחים לבשר על שרות חדש ומיוחד כחלק מחזונה של מכללת מגמות, לחינוך פיננסי מקצועי ומקיף, אנחנו מזמינים כל אחד מכם להגיע לפגישת ייעוץ אישית עם נועם אוז, מתכנן פיננסי, בנושא : אלטרנטיבות השקעה ומוצרי השקעה מועדפים לשנת 2015
לקריאה לחץ כאן!
כלכלת המשפחה

תכנון פיננסי נבון - הבסיס בכלכלת משפחה לפתרון בעיית יוקר המחיה

'יוקר- מחיה' אנחנו שומעים לאחרונה את צמד המילים השקם והערב, בכל מהדורות חדשות ,'יוקר מחיה' נמצא על סדר יומנו בשנים האחרונות ועדיין לא נמצא כל פתרון ממשלתי לבעיה הבוערת, אז מה אפשר לעשות? איך אפשר בכל זאת להתמודד עם בעיית 'יוקר המחיה'?
לחץ כאן!

בוא לקחת אחריות על משפחתך בתחום הפיננסי

מאת: נועם אוז, מתכנן פיננסי. אם גם אתם חושבים שמגיע לכם לקנות את מעדן המילקי האהוב עליכם בשקל אחד?  אז רגע לפני שאתם עולים על טיסה לברלין, מכללת מגמות מזמינה אתכם לפגישת תכנון פיננסי- במחיר של מילקי, כי אנחנו רוצים שתישארו כאן איתנו.   יוקר המחיה בארץ אינו מתבטא אך ורק במחירי המזון והנדל"ן היקרים מידי, אשר נמצאים כעת בכותרות העיתונים,...

מוצר ההשקעות הכדאי ביותר כיום

בשנים האחרונות בשקט בשקט, תחת מעטה של סודיות כמעט, ללא פרסום חוצות וללא קמפיינים שיווקיים מתפתחת תעשייה מתחרה לניהול חסכונות הציבור שהולכת וצוברת תאוצה. מדובר בפוליסות החיסכון, זהו מוצר חיסכון לכל הטווחים: קצר, בינוני או ארוך, המשווק על ידי חברות הביטוח ומתחרה בתכניות החיסכון של הבנקים ובקרנות הנאמנות ובתיקים המנוהלים של בתי ההשקעות.
לקריאה לחץ כאן!

פוליסת חיסכון - התחליף הטוב ביותר לתוכניות החיסכון, החלק השני

בשנים האחרונות בשקט בשקט, תחת מעטה של סודיות כמעט,ללא פרסום חוצות וללא קמפיינים שיווקיים מתפתחת תעשייה מתחרה לניהול חסכונות הציבור שהולכת וצוברת תאוצה. מדובר בפוליסות החיסכון, זהו מוצר חיסכון לכל הטווחים.
לקריאה לחץ כאן!

אפשרויות השקעה שונות

השקעה בפיקדון בבנק, מאז ומתמיד הייתה השקעה הנוחה והגיונית ביותר, למשקיעים שרצו לשמור על ערך כספם ולראות אותו 'עובד' מעט בעבורם, מבלי לקחת סיכונים מיותרים, אך ימים אלו חלפו עברו וגם את ׳המעט׳ כבר לא ניתן להשיג בפיקדון. במאמר זה, מציג המתכנן הפיננסי, נועם אוז, מספר אפשרויות להשקעה בסביבת ריבית אפסית. החל מניהול תיקים דרך קרנות נאמנות ונדל"ן ועד פוליסת השקעות אישית.
להמשך המאמר לחץ כאן.
לתיאום פגישת ייעוץ - מלא פרטיך כאן
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח