מועדון הסוחרים של מכללת מגמות

מועדון הסוחרים של מכללת מגמות

בין אם אתה מגלה עניין חדש במסחר, או פשוט רוצה לקבל מידע מקצועי על השקעות אטרקטיביות ואיכותיות בוול-סטריט מיד ראשונה, אתה בהחלט הולך למצוא זאת ב"מועדון המשקיעים" של מכללת מגמות. מועדון המשקיעים נוצר על-מנת לעזור לך להשיג את היעדים הפיננסיים שלך בטווח הארוך.

שלמה קופר, סוחר מוערך בוול-סטריט כבר שנים רבות והטריידר הראשי של מכללת מגמות, יקח אותך יד ביד מדי שבוע לעבר מסע מופלא בעולם ההשקעות עם הזדמנויות אטרקטיביות שלא תמצא באף מקום אחר. שלמה קופר התחנך בוול-סטריט ועבד בה. עם רישיון ברוקר אמריקאי וקשרים עם חלק מהמשקיעים המובילים בוול-סטריט, שלמה קופר מוכן כעת לצרף אותך אליו, תוך כדי שהוא בוחר את המניות הטובות ביותר לתיק ההשקעות שלו.

מפגשי מועדון הסוחרים מתקיימים בחדר הלימוד האינטראקטיבי - להתחברות לחץ כאן.

המפגשים מתקיימים מידי שבוע, בימי א' בשעות 17:30-19:00
בהמשך העמוד תוכל לראות את סיכום מפגשי המועדון עפ"י התאריכים בהם נערכו.


מה תקבלו במועדון הסוחרים?

- מפגש און-ליין שבועי של המועדון בימי ראשון בשעה 17:30-19:00 במסגרת המפגש שלמה קופר ינתח לעומק ולרוחב את המדדים המעניינים ביותר. יציג סטטיסטיקות שוק מאלפות. יבנה את תוכנית הפעולה לשבוע הקרוב. ויעלה את הזדמנויות ההשקעה והמניות האטרקטיביות ביותר שעומדות על הפרק. אלו רעיונות השקעה בעלי פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד ולא תרצה לפספס אותם. כל זאת בליווי שיעורים לימודיים ייחודיים ומידע חם מוול-סטריט שנועדו לשמור אותך עם אצבע על הדופק בכל שבוע ושבוע.

- אפשרות לצפייה חוזרת בהקלטת המפגש בכל השבוע.

- דו"ח שבועי של המועדון הכולל: סקירה שבועית של וול-סטריט, ניתוח טכני ופונדמנטלי, צפי לשבוע המסחר הקרוב.

- מדד "מגמות 50" מדד המתעדכן על בסיס שבועי ומכיל את רשימת מניות הצמיחה החזקות ביותר במדד ראסל 3000. מטרתו לספק למשקיע רשימה של מניות צמיחה שאנו מוצאים, על-פי פרמטרים מיוחדים של מכללת מגמות, כאטרקטיביות ביותר. זוהי נקודת פתיחה מצוינת עבור המשקיעים שמחפשים את הזדמנות ההשקעה האטרקטיבית הבאה. המדד רושם תשואה של 71% בשנה האחרונה אל מול עליה של 19% במדד ה-S&P 500.

- "מנוע הרווחים של עונת הדוחות"  עונת הדוחות בוול-סטריט מגיעה 4 פעמים בשנה, ונחשבת לאחת התקופות המרגשות ביותר להשקעות ומסחר. בתקופה זו מניות שהצליחו להכות את תחזיות הרווח מזנקות בעשרות אחוזים למעלה. מניות שחלילה פיספסו מיד ירגישו את היד המענישה של וול-סטריט. מנוע סטטיסטי משוכלל, שעד כה היה נגיש לסוחרים מוסדיים בלבד, נמצא בקצות אצבעותיכם. המנוע כולל נתונים סטטיסטיים היסטוריים על אלפי חברות. האם החברה בממוצע מכה את התחזיות או מפספסת? כיצד המניה מגיבה היסטורית לדוחות הרווח.

מפגש הסוחרים 13.11.2017

מה במועדון? - האמת לעיתים נדירות טהורה ואף פעם איננה פשוטה. זה נכון גם במקרה של השוק - מדוע שוק המניות איננו סביבת גן עדן למשקיעים? - מהו מומנטום וכיצד לנצל אותו?
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 23.10.2017

מה במועדון? - הכנת משטח העבודה לשבוע המסחר הקרוב - פחד גרסת 2017 - הלוגיקה של 'הטלת מטבע' לעומת המומנטום בשוק - כיצד פסגה נוצרת? מבט מרתק על תהליך יצירת הפסגה בשנת 1987 ובשנת 2000. - לקנות גבוה, למכור גבוה יותר!
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 16.10.2017

המומנטום נחלש בשבוע האחרון ולמרות מספר סגירות יומיות חלשות, לא היה בכך מספיק כדי לגרום לנזק טכני כלשהו. למעשה, חלק מהטכנאים יטענו שהתנועה השטוחה במדדים בשבוע החולף, היא בדיוק מה שנדרש לקראת פתיחת עונת הדוחות השבוע. המדדים נכנסו לשבוע האחרון מתוחים למדי, כך שלאחר שבכל השבוע נסחרו הצידה, הם מספקים בסיס טוב הרבה יותר לתנועה נוספת למעלה.
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 2.10.2017

מה במועדון? - הדינמיקות בפעולה בשוק המניות - סטטיסטיקות לקראת חודש אוקטובר והרבעון ה-4 של השנה - מינוף יתר? רמות חוב מפחידות בבורסת ניו-יורק
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 25.9.2017

מה במועדון? - מדוע זוהי הסביבה המאתגרת ביותר עבור הפרשנים במדיה הפיננסית - על אסטרטגיה וטקטיקה למסחר יומי ב'יום הפד' - ההנפקות חוזרות ובגדול. - כיצד להתגבר על היצר למכור מוקדם מדי?
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 18.9.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-11.9.2017 מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-18.9.2017 מה במועדון? - חדשות שליליות רק מדברנות את האלגוריתמים הממוחשבים לדחוף את מחירי המניות לשיאים חדשים. - למה אתם רוצים להיות "חזיר ראוי" בשוק המניות וכיצד גישה זו תדחף את התוצאות שלכם למקומות חדשים? - רווח של 23% על מניית UCTT !
לקריאה לחץ כאן

מפגש הסוחרים 11.9.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-11.9.2017 מה במועדון? - הוריקנים, רעידות אדמה וטילים גרעיניים לא מצליחים להכניע את מגמת העליה ה-2 בעוצמתה בהיסטוריה. - אפל לקראת השקת האייפון 8: לקנות או למכור? - מדפסת הכסף בוול-סטריט
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 28.8.2017

מה במועדון? ניתוח טכני מקיף למדדים עמדות דוביות בחוזים העתידיים על הראסל 2000 5 השקות של מוצרים חדשים שעומדים לשנות את כללי המשחק!
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 21.8.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-21.8.2017 - סימני האזהרה הולכים ומתרבים: ניתוח טכני ופונדמנטלי מקיף - 5 סיבות לירידות בשוק המניות - סיכום עונת הדוחות לרבעון ה-II - התקפות כופר: מהן וכיצד ניתן להרוויח מהן כמשקיע?
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 14.8.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-14.8.2017 בהנחיית: שלמה קופר מה במועדון? - חוסר ההגיון הוא ההגיון החדש - 4 איתותי אזהרה לפני שינוי מגמה בשוק - 2 כללים שיעזרו לכם לנצל את החולשה בשוק
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 7.8.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-7.8.2017 בהנחיית: שלמה קופר מה במועדון? - 'רשימת הצליפה ל-3' מתפרסמת - הבציר הטוב ביותר להזדמנויות השקעה בעונת הדוחות - המניה שרבים מכם לא שמעו עליה בריצה מסחררת של 1,666% ב-10 השנים האחרונות. - "האומנות הנשכחת" של המסחר הדפנסיבי וכיצד זה יהפוך אתכם לסוחרים טובים הרבה יותר כשהמנגינה בשוק תתחלף.
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 31.7.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-31.7.2017 מה במועדון? - ניתוח טכני ופונדמנטלי מקיף למדדי המניות בוול-סטריט - עונת הדוחות לקראת הדוחות של אפל - מדריך לחודש אוגוסט: אלו מניות צפויות לעלות או לרדת?
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 24.7.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב: 24.7.2017 מה במועדון? - עונת הדוחות משלבת הילוך: מספר רעיונות מסחר אטרקטיביים! - להכות בברזל כשהוא חם - טראמפ לא היה רוצה שתראו את הגרף הזה...
לקריאה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 17.7.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-17.7.2017 בהנחיית: שלמה קופר מה במועדון? - ניתוח טכני ופונדמנטלי מקיף - עונת הדוחות מתחילה: מספר טקטיקות מסחר לצאת עם כסף בכיס בעוד 6 שבועות - מעכשיו יש תבנית כזו וקוראים לה 'תבנית הטיפש' ! - מתי הזדמנות קניה היא הזדמנות לעשות כסף ומתי כדי לזפזפ למניה הבאה?
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 10.7.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-10.7.2017 בהנחיית: שלמה קופר מה במועדון? - ניתוח פונדמנטלי וטכני מקיף לשוק המניות - 4 אפשרויות לעשות כסף בשוק יורד
לצפייה לחץ כאן
 מעוניין להתחבר למועדון? השאר פרטיך כאן
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח