מועדון הסוחרים של מכללת מגמות

מועדון הסוחרים של מכללת מגמות

בין אם אתה מגלה עניין חדש במסחר, או פשוט רוצה לקבל מידע מקצועי על השקעות אטרקטיביות ואיכותיות בוול-סטריט מיד ראשונה, אתה בהחלט הולך למצוא זאת ב"מועדון המשקיעים" של מכללת מגמות. מועדון המשקיעים נוצר על-מנת לעזור לך להשיג את היעדים הפיננסיים שלך בטווח הארוך.

שלמה קופר, סוחר מוערך בוול-סטריט כבר שנים רבות והטריידר הראשי של מכללת מגמות, יקח אותך יד ביד מדי שבוע לעבר מסע מופלא בעולם ההשקעות עם הזדמנויות אטרקטיביות שלא תמצא באף מקום אחר. שלמה קופר התחנך בוול-סטריט ועבד בה. עם רישיון ברוקר אמריקאי וקשרים עם חלק מהמשקיעים המובילים בוול-סטריט, שלמה קופר מוכן כעת לצרף אותך אליו, תוך כדי שהוא בוחר את המניות הטובות ביותר לתיק ההשקעות שלו.

מפגשי מועדון הסוחרים מתקיימים בחדר הלימוד האינטראקטיבי - להתחברות לחץ כאן.

המפגשים מתקיימים מידי שבוע, בימי א' בשעות 17:30-19:00
בהמשך העמוד תוכל לראות את סיכום מפגשי המועדון עפ"י התאריכים בהם נערכו.


מה תקבלו במועדון הסוחרים?

- מפגש און-ליין שבועי של המועדון בימי ראשון בשעה 17:30-19:00 במסגרת המפגש שלמה קופר ינתח לעומק ולרוחב את המדדים המעניינים ביותר. יציג סטטיסטיקות שוק מאלפות. יבנה את תוכנית הפעולה לשבוע הקרוב. ויעלה את הזדמנויות ההשקעה והמניות האטרקטיביות ביותר שעומדות על הפרק. אלו רעיונות השקעה בעלי פוטנציאל תשואה גבוה במיוחד ולא תרצה לפספס אותם. כל זאת בליווי שיעורים לימודיים ייחודיים ומידע חם מוול-סטריט שנועדו לשמור אותך עם אצבע על הדופק בכל שבוע ושבוע.

- אפשרות לצפייה חוזרת בהקלטת המפגש בכל השבוע.

- דו"ח שבועי של המועדון הכולל: סקירה שבועית של וול-סטריט, ניתוח טכני ופונדמנטלי, צפי לשבוע המסחר הקרוב.

- מדד "מגמות 50" מדד המתעדכן על בסיס שבועי ומכיל את רשימת מניות הצמיחה החזקות ביותר במדד ראסל 3000. מטרתו לספק למשקיע רשימה של מניות צמיחה שאנו מוצאים, על-פי פרמטרים מיוחדים של מכללת מגמות, כאטרקטיביות ביותר. זוהי נקודת פתיחה מצוינת עבור המשקיעים שמחפשים את הזדמנות ההשקעה האטרקטיבית הבאה. המדד רושם תשואה של 71% בשנה האחרונה אל מול עליה של 19% במדד ה-S&P 500.

- "מנוע הרווחים של עונת הדוחות"  עונת הדוחות בוול-סטריט מגיעה 4 פעמים בשנה, ונחשבת לאחת התקופות המרגשות ביותר להשקעות ומסחר. בתקופה זו מניות שהצליחו להכות את תחזיות הרווח מזנקות בעשרות אחוזים למעלה. מניות שחלילה פיספסו מיד ירגישו את היד המענישה של וול-סטריט. מנוע סטטיסטי משוכלל, שעד כה היה נגיש לסוחרים מוסדיים בלבד, נמצא בקצות אצבעותיכם. המנוע כולל נתונים סטטיסטיים היסטוריים על אלפי חברות. האם החברה בממוצע מכה את התחזיות או מפספסת? כיצד המניה מגיבה היסטורית לדוחות הרווח.

מפגש הסוחרים 17.7.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-17.7.2017 בהנחיית: שלמה קופר מה במועדון? - ניתוח טכני ופונדמנטלי מקיף - עונת הדוחות מתחילה: מספר טקטיקות מסחר לצאת עם כסף בכיס בעוד 6 שבועות - מעכשיו יש תבנית כזו וקוראים לה 'תבנית הטיפש' ! - מתי הזדמנות קניה היא הזדמנות לעשות כסף ומתי כדי לזפזפ למניה הבאה?
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 10.7.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-10.7.2017 בהנחיית: שלמה קופר מה במועדון? - ניתוח פונדמנטלי וטכני מקיף לשוק המניות - 4 אפשרויות לעשות כסף בשוק יורד
לצפייה לחץ כאן

מפגש הסוחרים 3.7.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-3.7.2017 מה במועדון? - ניתוח מקיף לשוק המניות האמריקאי - אסטרטגיות מסחר לחודש יולי - היתרון בהשקעה בקרנות נדל"ן לעומת רכישת נדל"ן - זו לא שאלה של האם אלא שאלה של מתי שוק המניות יקרוס?
לקריאה לחץ כאן

מפגש הסוחרים 26.6.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-26.6.2017 מה במועדון? 9 תובנות מחכימות ומעמיקות לסוחר המקצועי בכל טווח זמנים. בשמיעה ראשונה יתכן וחלק מהתובנות ישמעו טרוויאליות, אך בשמיעה מעמיקה מתברר כי כל אחת טומנת בחובה עולם עשיר וגדול.
לקריאה לחץ כאן

מפגש הסוחרים 19.6.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-19.6.2017 מה במועדון? - סקירה טכנית ופסיכולוגית מקיפה - כיצד הסוחר הקטן יכול להתמודד מול המחשבים וקרנות האינדקס?
לקריאה לחץ כאן

מפגש הסוחרים 12.6.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-12.6.2017 בהנחיית: שלמה קופר מה במועדון? - האם מכירות החיסול בוול-סטריט ימשכו בשבוע הקרוב? - 6 סיבות לכך שדרגת הדוביות שלי בטווח הקצר על השוק עלתה? - תתרחקו מהמניה הזו כמו מאש! - 'לקנות גבוה ולמכור גבוה יותר' מדוע זה עובד?
לקריאה לחץ כאן

מפגש הסוחרים 5.6.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-5.6.2017 מה במועדון? - האנטומיה של המסחר - הלוגיקה החדשה ששולטת בשוק - מדריך למסחר בקיץ! - אסטרטגיות מסחר לחודש יוני
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 29.5.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-29.5.2017 מה במועדון? - טקטיקת Sell in May and Run Away – האם זה עובד? - האדם מול המכונה - הלוגיקה החדשה בשוק - טבלה מסכמת ל'צליפה ל-3'
לצפייה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 22.5.2017

שלום משקיעים, לצפייה במפגש המועדון לחץ כאן מדד ה-S&P 500 ירד בשבוע שחלף ב – 0.3% וזאת למרות התרסקות חדה ביום רביעי, בה המדד איבד כמעט 2% לאחר האירוע שבו כביכול טראמפ מסר מידע חסוי לרוסים. צריך לזכור שהשוק זינק ב – 15% מאז הבחירות בנובמבר בעיקר בגלל ההבטחה לקיצוץ במיסים והפחתת הרגולציה. איום על המשך שלטונו של טראמפ משמעותו חזרה לאחור ובשבוע שעבר...
לקריאה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים 15.5.2017

מועדון הסוחרים לשבוע המתחיל ב-15.5.2017 בהנחיית: שלמה קופר מה במועדון? - סקירה טכנית, פסיכולוגית מלאה לשוק המניות. - המחשבים שולטים במסחר: כיצד להתמודד איתם? - הביקורת הקשוחה ביותר על המסחר שלכם צריכה להיות אתם!
לקריאה לחץ כאן

מפגש הסוחרים - 8.5.2017

מועדון הסוחרים לשבוע המתחיל ב-7.5.2017 בהנחיית: שלמה קופר מה במועדון: - סקירת שוק מקיפה - מניות בתצורות מסחר אטרקטיביות - סטופלוסים: כיצד להתמודד עם הדבר הקשה ביותר במסחר? - הצילו! מותה של התנודתיות - מניות הצליפה ל-3
לקריאה לחץ כאן

מפגש הסוחרים - 24.4.2017

מפגש הסוחרים לשבוע המתחיל ב-24.3.2017 בהנחיית: שלמה קופר מה במועדון? - ניתוח טכני, פונדמנטלי ופסיכולוגי לשוק המניות האמריקאי - 3 עצות השקעה פופולאריות מהן כדאי להימנע - "מוות בידי אמזון" ואיזו חברה עשויה להיחלץ מרוע הגזרה?
לקריאה לחץ כאן!

מפגש הסוחרים - 10.4.2017

מפגש הסוחרים לשבוע המתחיל ב-10.4.2017 מה במועדון? 9 תובנות למשקיע ולסוחר. כל תובנה טומנת בחובה עושר וניסיון רב.
לצפייה לחץ כאן!

מפגש מועדון המשקיעים - 3.4.2017

מועדון המשקיעים לשבוע המתחיל ב-3.4.2017 מה במועדון? - סקירה טכנית ופונדמנטלית מקיפה - כיצד הסוחר האנושי יכול להתמודד עם האלגוריתמים הממוחשבים בוול-סטריט? - מדוע עבור המשקיע והסוחר תגובה טובה יותר מאשר ציפייה?
לצפייה לחץ כאן!

מפגש מועדון המשקיעים 27.3.2017

שלום משקיעים, לצפייה במפגש מועדון המשקיעים לחץ כאן מדד ה-S&P 500 ירד בשבוע שחלף ב – 1.3%. התירוץ לירידות היה הכישלון של טראמפ להעביר את תוכנית הבריאות, אולם הסיבה האמיתית היא העובדה שהשוק זינק ב – 12% מאז הבחירות לנשיאות בנובמבר וזאת כמעט ללא תיקון. השוק עלה על בסיס הציפיות להבטחות של טראמפ להוריד את מיסי חברות ורגולציה. לאור הכישלון בהעברת...
לצפייה לחץ כאן!
 מעוניין להתחבר למועדון? השאר פרטיך כאן
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח