הלוחש למניות - ספרו של מאיר ברק

הלוחש למניות - ספרו של מאיר ברק


לקבלת 5 הפרקים הראשונים -
לחץ כאן

הלוחש למניות - על הספר


הלוחש למניות של מאיר ברק הוא ספר שמוגדר "חובה" לכל מי שמעוניין להכיר וללמוד את שוק ההון ולסחור במניות באופן עצמאי. הספר מנחה את הסוחר צעד אחר צעד מתחילת הדרך: יסודות השוק, ניהול כספי, ניתוח טכני, בחירת הברוקר ועד שיטות מסחר של סוחרים מנוסים ומקצועיים. הספר כתוב בשפה פשוטה וידידותית, קל לקריאה ומתאים בהחלט גם לחסרי ניסיון בשוק ההון.

 מה תלמדו בספר:


▪ עקרונות יסוד של שוק המניות ושל הבורסה.
▪ ניתוח טכני גם למתחילים וגם למתקדמים
▪ בחירת מניות מנצחות לטווחי זמן שונים
▪ בחירה של ברוקר, בחירה של תוכנה למסחר ושימוש בתוכנה כזו.
▪ שיטות המסחר של סוחרים מקצוענים
▪ שיטות לניהול כספי, התנהלות נפשית בשוק ההון והעצמה אישית


רק ללקוחות מכללת מגמות: מחיר הספר בכריכה קשה - 90 ש"ח + 19 ש"ח למשלוח סה"כ 109 ש"ח

לקבלת פרטים נוספים ורכישת הספר לחץ כאן


לפרטים נוספים אודות מאיר ברק לחץ כאן

מאיר ברק - הלוחש למניות
מאיר ברק - הלוחש למניות

קוראים כותבים:

 ל.ס.

"גישה פרקטית ועניינית, מחדד לי את התאוריות שלמדתי בספרים קודמים (ארץ/חו"ל), שפה נוחה לקריאה והבנה, יופי של ספר."

עמיר

"למאיר, קניתי את הספר שלך בסטימצקי ואני קורא אותו בהתלהבות. עוד לא סיימתי אבל אני יכול להגיד שהוא חידד ולימד אותי כבר עכשיו הרבה דברים.
קראתי ואני קורא הרבה ספרים על מסחר וזה 1 הטובים ביותר. רציתי להגיד תודה ומקווה שנתראה בקורס הבא של הטופ טריידר. תודה, עמיר "

יוני .ח.

"מאיר שלום, לקח לי זמן לשכנע את עצמי לכתוב לך כי הרגשתי קצת שזה לא במקום אבל בסוף החלטתי שזה מספיק חשוב כדי שאני אכתוב. קוראים לי יוני. לפני חצי שנה בערך הלכתי עם אשתי לחפש לבן שלי ספר נחמד בסטימצקי בקניון באזור חיפה. כמו תמיד אני הולך אוטומטית לספרי לימוד המחשבים. באותו מדף, זרוק לו ספר עם עטיפה שחורה ואיש מחייך עם קרחת. שם הספר "הלוחש למניות". הספר זרוק במתחם שבכלל לא מדובר על כלכלה/ מניות. משום מה, השם תפס לי את העין והחלטתי לקרוא את התקציר. האמת , התלהבתי, מצאתי את עצמי יושב בסטימצקי בכיסאות של מתחם הילדים וקורא ספר על מניות. החלטתי לקנות ובמהלך שבועיים הבאים קראתי את הספר. למדתי הרבה מהספר ובימים אלו אני קורא אותו בפעם השנייה במקביל למסחר אמתי שאני מתנסה בו."

 מאיר ברק

מאיר ברק משמש כאחד האנליסטים הראשיים בחדר המסחר האינטראקטיבי של מכללת מגמות. מאיר מדריך ראשי בקורסים לשוק ההון ובפרט בקורס המסחר במניות של מכללת מגמות. מאיר הוא סוחר מניות מקצועי ופרשן לעינייני שוק ההון באתרי האינטרנט והעיתונות. כמוכן משמש מאיר ברק כפרשן וולסטריט בתכנית הטלוויזיה הכלכלית בערוץ 10 - "לילה כלכלי".

מאיר ברק הגשים את חלומו, לעבוד כסוחר מניות מקצועי מהבית ולהתפרנס מכך וזאת, לאחר שנים רבות בהן עסק בהייטק. בכך הוא גם התפנה לעסוק בתחום ההדרכה ובאהבתו ללמד את רזי המקצוע.

מאיר ברק טוען ומאמין, שכל אדם חייב לפתח לעצמו את היכולת לעסוק בשוק ההון ובכך, לייצר לעצמו הכנסה שיטתית נוספת.
במשך שנות פעילותו הרבות לימד מאיר ברק מאות אנשים לעסוק בבורסה ובשוק ההון בצורה מקצועית ולייצר הכנסה שיטתית.

מאיר ברק


 לפרטים על הספר - מלא פרטיך כאן
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח