מדור הנדל"ן

מדור הנדל"ן

תחום הנדל"ן הוא אחד התחומים הלוהטים בשוק ההון.

למדור התלמידים לפי קורסים השקעות ויזמות נדל"ן - לחץ כאן

למדור התלמידים לפי קורסים בתיווך - לחץ כאן


תחום לימודי הנדל"ן הינו אחד התחומים המרתקים ביותר והמבוקשים ביותר בעולם של לימודי שוק ההון. כאן , במאגר המאמרים של מכללת מגמות, תקבלו טיפים חשובים ומידע עדכני אודות לימודי הנדל"ן מהלכה למעשה, תקבלו תשובות לכל ההתלבטויות שלכם בנוגע ללימודי נדל"ן, מידע אודות המרצים בקורס יזמות נדל"ן, מהן האפשרויות העומדות בפניכם, האם מתאים להסבה מקצועית, כיצד תוכלו להשתמש בתעודת בוגר קורס נדל"ן בכל העולם ובעצם "לצאת אל האור", כל המידע כאן בכתבות שלפניכם, תהנו!

לפרטים על קורס השקעות ויזמות נדל"ן - לחץ כאן
 
לפרטים על קורס הכנה למבחן המתווכים - לחץ כאן

לעמוד התרגול לתלמידי קורס הנדל"ן - לחץ כאן

לוובינר נדל"ן עם שי שור ביום שישי 14.06.19 בשעה 10:00 לחץ
.כאן 


עמוד התרגול לתלמידי קורס הנדל"ן

עמוד התרגול לתלמידי קורס הנדל"ן

עמוד זה מיועד לתלמידי הקורסים בחטיבת הנדל"ן של מכללת מגמות. בעמוד זה תוכלו לתרגל את מה שלמדתם בקורס ולקבל מידע נוסף על התחום.
קרא עוד

תהליך היזמות בבנייה

תהליך הבנייה הוא לא תהליך מורכב. הרבה מאד אנשים מתעסקים ביזמות בבנייה עצמית. הם בונים את ביתם, הכוונה היא שהם אינם יוצקים בטון או מרימים שקי חול, אלא הם דואגים לפקח על שלבי התהליך ולדאוג שכל שלב קורה לפי תכנית ובזמן, זאת אומרת; יזם.
קרא עוד

דור העתיד של עולם הנדל"ן - עידן חדש בהשכלה הפיננסית בישראל

בשלוש השנים האחרונות מספר הסטודנטים הצעירים ליזמות נדל"ן ולתיווך מקרקעין עלה במאות אחוזים!!! גל אדיר של אנשי נדל"ן צעירים דוהר במהירות לשוק הנדל"ן הישראלי והעולמי, בידיעה ברורה כי רכישת השכלה פיננסית נבונה ,במקביל להתנהלות מקצועית איכותית כבר מתחילת העשור השלישי בחייהם, מהווה תנאי-יסוד להצלחה פיננסית מרשימה ועצמאות כלכלית במדינת ישראל מודל 2016.
קרא עוד

כונס נכסים ומכרזים – העסקאות הטובות בשוק

תמיד אנחנו כמשקיעים מחפשים את עסקת הנדל''ן הטובה ביותר. אנחנו מחפשים לקנות בזול ולמכור ביוקר. פשוט נכון? לא כל כך. מי שמתעסק בתחום הנדל''ן יודע כי הזדמנויות לא מגיעות כל יום, ובנוסף צריך לחפש את ההזדמנויות בערוצים לא רגילים.
קרא עוד

זיכיון למי זה מתאים?

"זכיין" – בעל זכות שימוש בשם העוסק המקיים מערכת עסקית חשבונאית נפרדת מהעוסק. המשמעות של זיכיון הינה פתיחת עסק עצמאי ובמקרה שלנו משרד תיווך במקרקעין אשר נושא את סימן המסחר והמותג "אל-הנכס". הזכיין, הזכיינית או הזכיינים, הלכה למעשה, פותחים עסק על כל המשתמע מכך, עסק אשר כרוך בראשיתו בהקמה ובנייה של משרד תיווך במקרקעין באזור מסוים.
קרא עוד

איך בוחרים יעד להשקעות נדל"ן בחו"ל

איך בוחרים יעד להשקעות נדל"ן בחו"ל. מאת אסף לבנת , מרצה להשקעות בנדל"ן חו"ל במכללת מגמות
לחץ כאן

ההבדלים בין מחירי הדירות בישראל לבין ספרד

כמה שנים עובדים בישראל וכמה בספרד בכדי לקנות דירה? מאמר מרתק בנושא מאת אסף לבנת, מרצה נדל"ן חו"ל במכללת מגמות.
לחץ כאן

מינוף השקעות בנדל"ן חו"ל

מינוף\משכנתא הינו הכלי ההשקעה שלדעת רבים הופך את מוצר ההשקעות בנדל"ן לאחד מאפיקי ההשקעה הפופולאריים ביותר בשלושת העשורים האחרונים. היתרון במינוף השקעות נדל"ן פשוט. הבנק מסכים להצעה, שאף משקיע אחר לא היה מסכים לקבל. הוא נכנס עם המשקיע שותף בהשקעה אבל מסכים להרוויח ריבית שאינה תלויה בשכירות ובנוסף לא מבקש להיות שותף ברווחים. לכן, לדעת רבים, כלי המינוף בהשקעות נדל"ן הוא המקדם העיקרי לכניסת משקיעים להשקעות באפיק זה. אסף לבנת, מומחה בהשקעות נדל"ן בספרד – מלווה משקיעים תוך ביצוע משכנתא בספרד.
לחץ כאן

משולש הערך בנדל"ן - שווקי הנדל"ן בחו"ל

  משולש הערך בהשקעות נדל"ן/ אסף לבנת בבואנו להמחיש הלכה למעשה את משולש הערך בהשקעות נדל"ן אבחר בשוק הנדל"ן בספרד על מנת להתבונן ולהבין את שלושת הקודקודים המרכיבים את המשולש. מטרת המשולש הינה להבין כיצד ניתן לייצר את הרווח המצרפי האופטימאלי בהשקעות נדל"ן. לכן, ניקח את שוק הנדל"ן בברצלונה אשר בתחילת שנת 2015  חווה היפוך מגמה ומחירי...
קרא עוד

שילוב בין שוק ההון לנדל''ן

שוק הנדל''ן ברובו מורכב מאנשים פרטיים המחפשים לקנות דירה למגורים. חלקו הקטן של שוק הנדל''ן מורכב גם ממשקיעי נדל''ן המחפשים תשואה שוטפת על הכסף הקיים ברשותם, רוכשים דירה ומקבלים ממנה שכר דירה חודשי. בנוסף, ישנה עליית ערך במידה ובחרתי להשקיע במיקום טוב.
קרא עוד

כיצד מתחילים להיות יזמים?

לפני שנדבר על הנושא ״איך מתחילים להיות יזם בתחום הנדל״ן״, נבין מהי ההגדרה של יזם. יזם הוא אדם היוזם, מחליט ומארגן עסק מסחרי או מיזם חדש או קיים, כדי להשיג מטרות עסקיות מסוימות. בתמצית, מי שמתכנן, מארגן ומוציא לפועל. היזם הוא בעצם ה״סטרטר״, או מַתְנֵעַ בעברית. הוא מתחיל את הפעולה ובזכותו דברים יוצאים לפועל.
קרא עוד

למי מתאים להיות סוכן תיווך במקרקעין?

למי מתאים להיות סוכני תיווך נדל"ן? האם תיווך זה בשבילי? האם כדאי לי להוציא רישיון תיווך במקרקעין? האם אני צריך לעבוד במשרה מלאה בכדי להרוויח הרבה כסף בתחום התיווך במקרקעין? תמיד חלמתי להיות מתווך במקרקעין, האם כדאי לי לגשת למבחן המתווכים? שאלות רבות מסוג זה נשאלות אצלנו במרכז להכוון תעסוקתי ברשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס", אשר ממונה על הכוונת קרירה בתחום התיווך במקרקעין. לימוד למבחן המתווכים של משרד המשפטים והכשרת סוכני נדל"ן אשר מקנה גם השמה למחפשי העבודה בתחום התיווך בסניפי רשת "אל -הנכס", המנוהלים על ידי הזכיינים ברחבי הארץ.
קרא עוד

עבודת שטח - חלק חיוני בהצלחה

בשנים האחרונות עקב התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט הרבה מידע אודות נדל״ן קיים ברשת. אתרי אינטרנט ממשלתיים מפרסמים מידע חשוב לאנשים המעוניינים לרכוש דירה. בעקבות הנגישות הקלה למידע, עבודת המחקר שלנו כיזמים ו/או משקיעים הפכה לקלה יותר ומהירה אבל זה רק חלק מהעבודה. עבודת השטח היא חלק נוסף חשוב מאוד בתהליך. אני אוהב לכנות את עבודת השטח ״קו 11״, סלנג להליכה ברגל, מהסיבה שהמספר 11 מקביל לצמד הרגליים שלנו.
קרא עוד

תמ"א 38 – ממשיכים להיות יצירתיים

תוכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיבלה רוח גבית חזקה בשנה האחרונה. זאת על אף התערבותם של גורמים שונים מתוך ניסיון לצנן את השוק בפרשנות מצמצמת לחוק.
קרא עוד

ההבדל בין נכס והתחייבות

לפני שמתחילים להשקיע בנדל״ן או בכל תחום השקעות אחר, יש להבין את ההבדל העיקרי בין ״נכס״ ל״התחייבות״. התחייבות, כל דבר שדורש ממני להוציא כסף מהכיס ויגרום לי הפסד בטווח הזמן הקצר, או בטווח הזמן הארוך. נכס, לעומת זאת הוא כל דבר שמכניס לי כסף לכיס בכל זמן נתון.
קרא עוד
 למידע נוסף - מלא פרטיך כאן
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח