קורס נדל"ן - אימון אישי

קורס נדל"ן - אימון אישי

מטרת הקורס
להכיר את שוק הנדל"ן מתוך מטרה ליזום ולהשקיע. יזמות מעשית להשבחה ואקזיט בנדל"ן.

קהל היעד
הקורס מיועד לפרטיים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בכל תחומי השקעות הנדל"ן, כאלו המעוניינים ללמוד כיצד להשקיע בתחום הנדל"ן, ליזום פרויקטים וכו'
הקורס מאד פרקטי, משלב תרגולים מעשיים ויציאה לשטח, מועבר ע"י מרצים שעוסקים בהשקעות וייזום נדל"ן למחייתם.
במהלך הקורס יוצעו לתלמידים מספר אפשרויות נבחרות להשקעה בנדל"ן בישראל ובחו"ל.

דרכי ההוראה בקורס
הלמידה תבוצע במפגשים אישיים בשילוב אמצעי המחשה חזותיים ומפגשים כיתתיים בליווי אנשי מקצוע מענף הנדל"ן והתיווך.
מפגש שטח מיוחד
הקורס כולל מפגש מעשי בשטח! כחלק מהתהליך הפרקטי שכולל הקורס, התלמידים יצאו בליווי המרצה לשטח על מנת לסקור נכסים להשקעה, ללמוד כיצד בוחנים את הנכס, אילו שאלות יש לשאול וכו'

מתכונת הקורס
מיקום: מכללת מגמות באחד מן סניפים: פתח תקווה, רחובות, חיפה, ירושלים, באר שבע,.
מפגשים: הקורס יכלול 5 מפגשים שבועיים אישיים, בנוסף סיור שטח מעשי ו 5 מפגשים כיתתיים .

מרצי הקורס
את הקורס יעבירו טובי המרצים מתחום הנדל"ן במדינת ישראל, מרצים עם ניסיון מובהק ועשיר בתחום, שעיסוקם המרכזי הוא יזמות בנדל"ן.

סילבוס קורס השקעות ויזמות נדל"ן
1. מפגש ראשון – מבוא לשוק הנדל"ן + בחינת השוק לפני רכישה – במפגש זה נלמד על מבוא לעולם הנדל"ן והיזמות. מושגי יסוד. המשקיע הפרטי. נדל"ן מניב. השקעת נדל"ן מול אפיקים אחרים וכו'
בנוסף נלמד על בחירת העיר והמיקום לפעילות. ניתוח אזורים, עבודה מול רשויות מקומיות, איסוף מידע, עבודת שטח יעילה וניתוח תוכניות.
2. מפגש שני – השבחת הנכס + הערכת שווי נכסים – במפגש זה נלמד כיצד להשביח נכס, איתור הזדמנויות, EXIT, מכרזים, כינוסים, וניתוח עסקאות השבחה מהשטח.
בנוסף נלמד לבצע הערכת שווי נכסים, איסוף מידע, פעילות באזורים חדשים, ניתוח שוק.
3. מפגש שלישי – תרגול מחשבים פרקטי – עבודת מחשבים בכיתה על עזרי הנדל"ן האינטרנטיים. בשנים האחרונות האינטרנט עוזר למשקיעים והיזמים לחסוך זמן ולהגיע לעבודה מקצועית דרך המחשב. לאחר המחקר במחשב נוכל לצאת לשטח עם ההכנה האופטימלית.
4. מפגש רביעי – בניית תכנית עסקית – כל נכס בנדל''ן הוא תכנית עסקית בפני עצמו. במפגש זה נלמד כיצד לבנות תכנית עסקית לפרויקט נדל"ן. נבחן את כל ההיבטים הקניינים והתכנוניים כדי לדעת בדיוק את טיב העסקה ולהימנע מטעויות קריטיות בשטח.
5. מפגש חמישי – השקעות מתוחכמות בנדל''ן + סיכום הקורס - איך לבנות את עצמי בתחום הנדל''ן. להרוויח כסף בגדול. טכניקות ואסטרטגיות שהיזמים הגדולים מיישמים בפועל בשטח. השקעה מינימלית, לפעמים ללא הון עצמי ורווח של עשרות ומאות אחוזים.
בנוסף התלמיד יציג פרזנטציות של תכנית עסקית ופרויקטים. נסכם את תהליך הרכישה, סיכום הקורס וחלוקת תעודות.

 שיעורים כיתתיים עם אנשי מקצוע :
• מפגש בנושא משכנתאות
– במפגש זה נכיר את תחום המשכנתא וההלוואות, תמהיל משכנתאות, מיחזור ועוד.
• מפגש בנושא משפט ומיסוי – במפגש זה נלמד על התחום המשפטי – ניתוח הסכם מכר דירה, מלכודות משפטיות, חוזה, זיכרון דברים, עקרונות מיסוי, הטבות ופטורים. חוק התכנון והבנייה, קרקע חקלאית – משמעות.
• מפגש בנושא נדל"ן חו"ל – במפגש זה נלמד כיצד ניתן להשקיע בקלות בחו"ל - הזדמנויות וסיכונים. איתור הזדמנויות. פיקוח מרחוק, תשואות אפשריות ועוד.
• מפגש בנושא יזמות ותמ"א 38 – במפגש מרתק זה נלמד על תחום ה תמ"א 38 / קבוצות רכישה, בחינת היתכנות לתמ"א 38, דוגמאות וניתוח פרוייקטים. פינוי בינוי. תהליך עבודה פרקטית ליזמי תמ"א – סיכונים, מימון ועבודה מול משקיעים.
• מפגש בנושא תיווך נדל"ן – במפגש זה נכיר את עבודתו של המתווך, מיהו המתווך וכיצד הוא עשוי לסייע לנו כיזמים. חתימה על טפסי הזמנה, חובת הגינות וזהירות של מתווכים, מתי צריך לשלם עמלה למתווך, כללי הבלעדיות, מה קורה במידה וחתמתי לשני מתווכים. כמו כן נדבר על נושא זכיינות בחברת נדל"ן.
• מפגש שטח מיוחד - במפגש זה נצא עם המרצה לשטח. נבצע סיור נכסים המיועדים להשקעה, נלמד כיצד בוחנים את הנכס, מה עלינו לבדוק ועוד.

* סדר המפגשים יכול להשתנות. אין קשר ישיר בין שיעור לשיעור אלא כל שיעור הוא אבן דרך לבניית האסטרטגיה האישית לפי פרופיל המשקיע של כל אדם ואדם.

מעוניין לקבל פרטים על אימון אישי בנדל"ן? - מלא פרטיך כאן!
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח