מסחר בכסף אמיתי על חשבוננו!

מסחר בכסף אמיתי על חשבוננו!

 האם אתה מוכן להתחיל לסחור בכסף אמיתי על חשבוננו?

רק במכללת מגמות - מסחר בכסף אמיתי על חשבוננו!
בתחילת קורס המסחר בשוק ההון תקבל סימולטור מסחר בזמן אמת על מנת ללמוד ולתרגל את המסחר.
אם תוכיח באמצעות סימולטור המסחר כי אתה יודע להרוויח - תקבל מאיתנו חשבון אמיתי למסחר במניות!

איך מתחילים?

נרשמים לקורס המסחר בשוק ההון במכללת מגמות לסניף הקרוב אליך. הסניפים בהם מתקיים קורס זה הם: פתח תקווה, רחובות, חיפה, באר שבע, ירושלים והסניף החדש במתחם הבורסה ברמת גן!

קורס זה מיועד לחסרי רקע המעוניינים לייצר הכנסה נוספת ממסחר במניות והוא כולל מעל 20 מפגשים, מועבר על ידי טובי המרצים במדינת ישראל וכבר בתחילת ההכשרה מקבל כל תלמיד את סימולטור המסחר המתקדם בעולם, לטובת תרגול החומר הנלמד.

מה קורה במהלך ההכשרה?


כבר בתחילת ההכשרה תקבל גישה לסימולטור המסחר המתקדם בעולם, אשר יציג לך את כל נתוני המסחר בזמן אמת וכמו כן, תקבל 10,000$ וירטואליים איתם תוכל לתרגל את המסחר בזמן אמת, לצבור ידע וכל זאת - ללא סיכון! 

את הרווחים שתייצר באמצעות הסימולטור, תוכל לצבור כך שלקראת סיום ההכשרה תוכל לבחון את יכולותך באמצעות הסכום הווירטואלי שהרווחת. סכום זה ישמש עבורינו כמדד להצלחתך.

מסחר בכסף אמיתי - על חשבוננו!

הרווחים שתייצר באמצעות הסימולטור יהוו עבורינו מדד להצלחתך ואנחנו נשמח להעניק לסוחרים הטובים חשבון עם כסף אמיתי, כך שתוכל להמשיך לסחור ללא סיכון!

יפתח לך חשבון אמיתי, שיכלול 500$ ויכולת קניה של 5,000$ איתם תוכל להמשיך לסחור ולייצר הכנסה מהמסחר במניות כך, שמלבד ההנאהו החוויה תייצר כסף של ממש!

איך אני מושך את הרווח?

מידי חודש תוכל לקבל את הרווח האמיתי שצברת בחשבון המסחר. תוכל למשוך את כל הרווח שצברת - ללא מגבלה או תנאי. הכסף שהרווחת - שלך!

אז למה אתה מחכה? הרשם כעת ותוכל להתחיל לייצר הכנסה שיטתית!

* כפוף לתקנון המבצע המופיע במשרדי המכללה. 
 לפרטים נוספים על התכנית - מלא פרטיך כאן
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח