הבלוג של שירן דיצי

הבלוג של שירן דיצי

שלום לכולם 

שמי שירן דיצי ואני סוחרת כ- 5 שנים בשוק המניות האמריקאי.
ההתמחות שלי היא מסחר בגאפים בשיטה שמשלבת ניתוח טכני ודגש ענק על המנטאליות שלנו כסוחרים.

לאחר לא מעט הפסדים ותסכולים הבנתי שהדרך היחידה להצליח בתחום הוא להבין שזה מקצוע לכל דבר וכמו כל מקצוע צריך להשקיע זמן, כסף וסבלנות .

אחת התובנות שלי היתה שמרוב אסטרטגיות לא רואים עצים, לא הצלחתי ליישם שום דבר מכל החומר הלימודי שידעתי (וידעתי המון) ומצאתי את עצמי נכנסת לכל עסקה שהציעו ולכל כיוון בלי שום רעיון מסחר.

הבנתי שהדרך היחידה להצליח היא להתפקס באסטרטגיה אחת בלבד  שמתאימה למנטאליות שלי ומאותו הרגע אימנתי את עצמי לסחור אך ורק במניות עם הפרמטרים שמתאימים לאסטרטגיה שלי בלבד!

אשמח לשתף אתכם בבלוג זה באסטרטגיה שלי, בדרך הלא פשוטה שכולנו חייבים לעבור כסוחרים, ברווחים ובהפסדים וכמובן הכי חשוב באימון המנטאלי שעברתי ועדיין עוברת וכנראה אעבור גם בשנים הקרובות.

ואל תשכחו ! שזה המקצוע הכי קשה לעשות בו כסף קל אשמח לשמוע מכם

Shiran@shirandizi.com

Facebook - Dizi Trade

054-7167419

בהצלחה רבה 
שירן דיצי

מסחר למתחילים שיעור 2

מסחר למתחילים שיעור 2 שיעור שעבר דיברנו קצת על הבורסה, מה זאת הבסטה הזאת שאנחנו הולכים אליה(אם עוד לא קראתם את סיפור האבטיח זה הזמן לחזור מאמר 1 אחורה), מי השחקנים ומה המוצרים שלה.
לקריאה לחץ כאן

מסחר למתחילים שיעור 1

בואו ניקח כמה צעדים אחורה ונדבר קצת על שוק ההון, מה זה בעצם העולם הזה?
לקריאה לחץ כאן

הקושי המנטאלי שכולם עוברים בלי לדעת...

הטיפ המנטאלי השבועי שלי קשור לזמן שאתם כבר בתוך עסקה. לכל אחד יש מערכת מסחר שונה אבל דבר אחד משותף לכולם והוא שבכל המערכות אפשר לראות את ה- Realized / Unrealizes / Total P/L.
לקריאה לחץ כאן

אז מה היא תקופת הלימוד שלנו כסוחרים?

תקופת הלימוד היא אחת הקשות והמתסכלות ורוב האנשים לא מצליחים לשרוד אותה ואני בכוונה משתמשת במילה לשרוד כי זאת בהחלט תקופה לא פשוטה!
לקריאה לחץ כאן

העסקאות שלי

בעמוד זה תוכלו לראות את העסקאות שלי וללמוד מהי האסטרטגיה שבה אני משתמשת, מהו רעיון המסחר שלי וכיצד לנהל עסקה בצורה נכונה.
לקריאה לחץ כאן