תלמידים מספרים

תלמידים מספרים

שלמה בהזדמנות זו אודה לך מאד על הקורס, את האמת ששלשה דברים תפסו אותי מאד 1. התוכן המעמיק הנרחב והמקצועי -מקפצה של ממש בעולם המסחר 2. צורת ההגשה של הקורס- ללקק אצבעות 3. הכבוד והיחס לכל אחד בלי לאבד גרם של סבלנות פשוט הדהים אותי, לסיכום נשאר לי טעם של עוד וכמובן שווה כל שקל ומאמץ, תמשיך להצליח, תודה רבה רבה !!!

דודי שלום,
שמי אילן אליאור ואני סטודנט במכללת מגמות בחיפה בקורס המסחר הבסיסי. מצאתי לנכון להקדיש כמה דקות למעט פרגון לאור התנסותי באינטראקצייה עם גורמי המכללה השונים במהלך שלושת החודשים האחרונים.

בשורה התחתונה אני מרגיש עטוף, מחובק ובמוקד תשומת הלב לאורך כל התקופה. כל השירות שאתם מספקים הוא שירות יוזם, פרואקטיבי ולא שירות ריאקטיבי המגיב רק לצרכים ובקשות מצד הלקוחות. אתחיל בעוז שמלווה את הקורס שלנו. הוא פתוח לכל שאלה שנשאל, ועונה עם המון אכפתיות, סבלנות ורצון אמיתי וכן לסייע.

הוא מבקש אשלח לו את יומן העסקאות שלי על מנת שיוכל לנתח אותו איתי ולתת לי פדבק. הוא מתקשר ביוזמתו כדי לדעת כיצד אני מתקדם עם תוכנת המסחר ונותן לי את הדגשים שלו. הוא משתף בניסיון שלו מתוך רצון אמיתי שאלמד ואצליח. אמשיך במתן המלווה שלי מטעם חברת "קולמקס" שגם הוא מתקשר באופן יזום, תומך ברגעים שקשה לי ובימים בהם "לא הולך". תמיד פתוח לשאלות בכל שעה משעות היום, וכשאינו פנוי, מבטיח לחזור, ומקיים.

יחיאל נכון לתת תשובות ולטפל בבעיות כשצצות בכל עת. אמשיך בחדר המסחר, שבו האנליסטים נותנים מעצמם ומלווים את החברים בחדר תוך שיתוף בשיקולי המסחר. האווירה שהם משרים, והנכונות לשתף בידע שלהם מדהימים. הם לא נותנים רק תשובות אלא חונכים כך שאנחנו יכולים להגיע למסקנות בעצמנו. אמשיך במועדון המשקיעים ובאימון המנטלי - האחד עוטף אותי בידע והשני עוטף אותי מבחינה פסיכולוגית.אנילא מרגיש לבד בתוך ה"באסה" שפוקדת אותי לעיתים תכופות כשלא הולך, אני מקבל כוח מנטלי מהמפגשים האלה וכן ידע והבנה מעמיקים יותר.

כשאני מתקשר לשירות הלקוחוח היחס תמיד הוא אדיב ביותר עם המון חיוך שאפשר להרגיש מצידו השני של הקו. שיעורי הוידאו הם מדהימים ונותנים בסיס נפלא לתחילת הקורס. דוח האיתותים שנשלח על בסיס יומי מאפשר לי למקד את כיוון המסחר.

במקצועי אני פסיכולוג ארגוני ואני מנחה עובדים רבים בארגוני שונים בנושא מתן שירות. הפעם אני חייב להגיד שלמדתי מכם. לא ראיתי בארץ ארגון כל כך משומן ותומך שהלקוח עומד בראש מעייניו ושבאמת חשוב לו שהלקוח יהיה שותף.

אני מרגיש מחובק, אהוב ותמיד מקבל יחס של "בן יחיד". איני יודע כמה אצליח כסוחר (כרגע העתיד לא נראה מאוד ורוד), אבל אני רוצה לשים כרגע את הדגש על התהליך ולא על התוצאה. אתם דוגמא ומופת ל"שירות יוזם" שירות שנותן מעטפת תומכת אמיתית ללקוחות. אשמח אם המסר יועבר לכל העושים במלאכת הקודש הזו.

המון תודה על כל ההשקעה וההכוונה שלכם.
ברגשי חיבה אמיתיים, אילן אליאור
שלום, שמי ניר שלמה וסיימתי את קורס המסחר הראשוני לפני כחודש.
הקורס נערך בחיפה.
ברצוני לכתוב כמה מילים לגבי הקורס אותו עברתי והתכנים אותם קבלתי במהלך הקורס.
באופן כללי הקורס הינו מרתק והידע אותו קבלתי הועבר בצורה מקצועית ועניינית ברמה גבוהה ביותר.

המרצה בקורס אותו עברתי היה שוקי ממן.
שוקי הפגין ידע נרחב במכלול אספקטי המסחר- הן הטכניים והן המנטאליים.
החומר הועבר בצורה פשוטה וקלה להבנה אף לסטודנטים ללא רקע מקדים כלל.
בנוסף לחומר הנלמד שוקי העשיר את לימודנו בחומרים נוספים הנוגעים לנושאים אותם למדנו באותה עת.
כמו כן, תמיד היה זמין לשאלותנו(מעבר לשעות שבהם נערך הקורס) ואת המשוב קבלנו במקצועיות ובמהירות רבה.

בנוסף, דוח האיתותים היומי ומועדון המשקיעים היוו נדבך חשוב ואינטגרלי בהבנת והמחשת החומר הנלמד.שלמה קופר בהחלט ראוי ליותר ממילה טובה ולהערכה רבה!
חיזוק חיובי מגיע גם ליוגי שהרצאותיו בתחום המנטלי היוו חומר למחשבה(תרתי משמע) לפן חשוב ביותר במסחר.

תודה לכולם, ניר שלמה.

לכבוד מנכ"ל המכללה, דודי פריד
אני מרגיש שאני חיייב לשתף ולעדכן אותך שמאז שהתחלתי אימון אישי עם משה, התחלתי לקבל ביטחון ובאמת לסחור (במקום לעשות נסיונות ולהפסיד) ואפילו להפוך לריווחי.
למזלי לא הייתי בהפסדים קשים אז היה קל לצמצם פערים אבל הביטחון והמנטורינג בהחלט הקפיצו אותי קדימה.
משה צמוד אליי אישית הרבה מעבר למקובל ולמה שציפיתי וסיכמנו לפני וזה מדהים בעיניי. מעבר לשיטה שהוא דואג שאלך לפיה במקצועיות רבה, הוא מקנה לי ביטחון וחיזוקים מנטליים אדירים שבלעדיהם, לפי דעתי, סוחר יומי לא יצליח להחזיק מעמד.

אני בהחלט חושב שכל תלמיד שסיים כמוני את הקורס הבסיסי חייב לקחת לעצמו מנטור/אימון אישי. למזלי אני הבנתי את זה מהר אך אני יודע מחבריי לקורס שמוחקים תיקים כי הם לא עשו זאת.
אני לא יודע לגבי שאר המנטורים אבל משה מספק את הסחורה ׳ביג טיים׳, הוא נותן משמעות אמיתית למושג אימון אישי ולא מתייחס לזה כסתם סיסמא וחשוב לי שתדע זאת. אני אישית הולך להמליץ עליו לכל מי שנמצא בסיטואציה בה אני הייתי ויש כאלו לא מעט. איתי ש


שלמה היקר, אני ער כמעט 24 שעות! (עבודה) והייתי בטוח שאני ארדם היום בכנס, אבל לא יכולתי! כח הדיבור שלך וההבנה המקצועית שלך השאירה אותי מרוכז עד לדקה האחרונה! תודה רבה על שיעור ממש סוחף ומעניין. אני בטוח שהעברת את השיעור הזה מלא פעמים! אך מכח המקצועיות וההתלהבות החיובית שלך, גרמת לנו לחוש כאילו אתה מעביר אותו לראשונה . אני אמנם מנתח טכני מושבע, אך ההיגיון מאחורי ההסברים שלך היום בכנס, גורמות לי לחשוב שוב. נהיה בקשר בהמשך. תודה לך!

סרייה ש

שלום שלמה,
ראשית רציתי להודות לך על ההרצאה המרתקת שהעברת לפני כשבועיים, בה הצגת את אסטרטגיית צעדת הפילים. לאחר תקופה ממושכת בה חדלתי מלעסוק במסחר יומי, עוררת בי את החשק לחזור ומאז ההרצאה, תוך היצמדות לאסטרטגיה, הגעתי לתוצאות מדהימות! מה שגרם לי לרצות לעסוק במסחר יומי באופן קבוע ולהתמקצע בכך ככל שניתן.
אני מתכנן להירשם לקורס הטופ-טריידר בחודש הבא, רון ל


שמי ח.נ. ברצוני להודות ל"משפחת מגמות" על ההזדמנות ,שניתנה לי להכיר אנשים מדהימים ומקצועיים, שנותנים בראש ובראשונה הרגשה ביתית ,מקום שכיף לחזור אליו. לכל שאלה תמיד יש מי שייתן מענה , תמיכה אישית וייעוץ תמידי.

הגעתי למכללה כדי לקבל העשרה נוספת בשוק ההון . לאחר השיעור הראשון הבנתי ,שמכאן הדרך רק מתחילה. לאחר קורס בסיסי למתחילים ,עברתי לקורס הטופטריידר למתקדמים ונהנתי בכל רגע.

אני ממליצה לכולם ,לנסות ולחוות את החוויה של למידה באווירה ביתית,עם אנליסטים מקצועיים,שמעבירים את החומר בצורה מעניינת,ברורה ותמיד נמצאים למענה לכל שאלה. בנוסף ישנו חדר מסחר שמלווה באנליסטים מקצועיים וסוחרים רבים ,שעוזר רבות בזמן המסחר עצמו,עם הזדמנויות רבות לטריידים טובים, בעיניים של המקצוענים.

אם אתם מחפשים דרך חדשה ,לעצמאות כלכלית עם תמיכה אישית ועזרה מקצועית בדרך לשם ,"מכללת מגמות " זה המקום בשבילך. ממליצה בחום, בהצלחה :)  ח.נ.

היי שלמה,
עם סיום קורס טופ-טריידר אני רוצה ראשית להודות לך. היה קורס מעולה, מעשיר, מעמיק ואין ספק שקיבלתי כלים שעוזרים ויעזרו לי בהמשך הדרך בשוק ההון. (מה גם שאני קרוב מאד לכיסוי הוצאות הקורס)

שוב תודה על הקורס וההשקעה בנו :) גיא קורן


שלום שלמה,
אני רוצה להודות לך על הקורס המקיף והענייני. כמות החומר שהועברה היתה גדולה מאוד ואני מניח שיקח לנו זמן לא מועט לעיכול ולתרגול.
אני מודה לך על ההרצאות המעניינות והענייניות שנתת, על המקצועיות הרבה, על העברית הרהוטה, על העקביות ברמה המקצועית ורמת העניין לכל אורך הדרך ועל האוירה הנעימה שאתה משרה בכתה. אני משוכנע שמי שיקח ברצינות את החומר ויתעמק בו יצליח במסחר.
בברכה איתי

בוקר טוב שלמה, 
נכחתי בכנס שהעברת במכללת מגמות בשבוע שעבר. 
מאד נהנתי מהשיעור שהעברת, אם זהמהעומק, הידע העצום והנסיון, 
ואם זה מהאופן שבו העברת את הכנס והצלחת לשמור
לאורך כל ההרצאה על 100% ריכוז מהקהל,
שזה דבר מדהים בפני עצמו!
ז'קלין יעקב


שלמה בוקר טוב,

רציתי להודות לך על הקורס טופ טריידר בו השתתפתי, אכן העשרתי מאוד את ידיעותי בתחום שוק ההון והמסחר היומי בפרט.
אני לא סוחרת זמן רב, כמה חודשים בלבד אולם יושבת ליד המסכים מדי יום ומנסה ללמוד כמה שיותר.
בברכה, גלית סגן

רציתי להגיד תודה.
היום ביצעתי את הטריידים הראשונים שלי במערכת חיה.
בטרייד הראשון WDR הפסדתי $26 ובטרייד השני NVRO והרווחתי $128
נכנסתי ל IPO של NVRO בזכות דוח האיתותים של מגמות, הגדרתי נקודת כניסה כמחיר עליון של נר 5 דקות ראשון.
קניתי 100 מניות, שמתי פקודת הגנה, וככל שהמניה עלתה העלתי את פקודת ההגנה עד אשר עפתי בה ברווח של $128 (לא ברחתי מוקדם מידי...).
אחרי הטרייד הנ"ל הפסקתי לסחור מאחר והגעתי (אפילו עברתי...) ליעד היומי של $100 ביום.

אמנם טרייד ראשון, ובמבט של מקצוען אני בטוח שעשיתי המון טעויות (כשאני חושב על זה אולי הייתי צריך לבצע פארשיאל מתי שהוא...), אבל הוא נסך בי המון בטחון ונתן לי תקווה (ותאבון...)
אם זה לא מספיק, הרי שהפכתי את אשתי למאמינה שאפשר לעשות רווחים בבורסה - היא הייתה הספקנית הכי גדולה שלי.
כל זאת בזכות הספר של מאיר ברק (קראתי אותו פעמיים) והקורס האנטראקטיבי.
אני מחכה בכיליון עיניים לתחילת הקורס הפרונטלי בדצמבר...
שוב, תודה על הכל, גלעד אשכנזי


שלמה שלום ,
אני בוגר קורס הטופ טריידר שלך, ולפני 3 חודשים עשיתי את הקורס בפעם השנייה. אני מוכרח לציין שבפעם השנייה הכל התחבר לי ונהיה הרבה יותר מובן, הגיוני וטבעי.
,דבר ראשון אני חייב לציין שמאז הקורס אני כל הזמן במגמת שיפור והפכתי להיות סוחר רווחי והכל אודות לך.כמובן שיש מקום לשיפור רב ואני מרגיש שאני רק בתחילת הדרך אך הדרך נראית לי טובה מבטיחה וטובה מתמיד.
.בנוסף, כל יום בחדרי המסחר אני נהנה מהטריידים שאתה מציע ולומד המון אז תודה רבה.
המטרה היא כרגע להפוך את המסחר למקצוע ולעסוק רק בו!!
בהערכה רבה על הקורס, אייל אמור

שלום שחר,
שמי אילן אליאור, תלמיד במכללת מגמות (סיימתי קורס ראשון ונרשמתי ל-Top Trader). קודם כל רציתי לומר כמה מילים חמות על האופן בו אתה מנהל את חדר המסחר הלימודי. התחברתי מספר פעמים לחדר המסחר, והאופן בו אתה מסביר, מנחה, מייעץ ותומך ראוי להערכה. גם בקטעים לא פשוטים של הפסד, אתה תמיד שם כדי לתמוך, לומר מילת עידוד ומסייע בהתמודדות המנטאלית. אני פסיכולוג במקצועי ואני חייב לומר שגם בין עמיתיי אני לא נתקל בהרבה אנשים שמשדרים רוגע וביטחון בעת ובעונה אחת כפי שאתה מקרין. אני גם מתרשם מכך שאתה מדבר אלינו בגובה העיניים בלי שום התנשאות גם כאשר אנחנו שואלים שאלות שטותיות. אתה תמיד שם עם המון סבלנות והקניית תחושה נוחה. והדברים נאמרים מעומק הלב. איני יודע עד כמה אצליח בתור סוחר (כרגע העתיד לא נראה ורוד), אבל אין ספק שאתה מספק כל תמיכה אפשרית כדי שהמספרים האדומים יהפכו לירוקים.
עד כאן רגשות שישבו בפנים וחיפשו דרך החוצה. תודה.

 
 מעוניין לקבל פרטים? מלא פרטיך כאן
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח