העסקה השבועית

העסקה השבועית

 העסקה השבועית.

מידי שבוע נפרסם במדור זה את "העסקה השבועית" שלנו.

העסקה השבועית כוללת ניתוח של מניה מהבורסה האמריקאית,
ניתוח נקודת ההגנה הנכונה במניה ויעד כללי לרווח.

למנית "העסקה השבועית" אין מחיר קניה מוגדר ויש לרכוש אותה מיד עם פתיחת המסחר ביום ב'


אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה.
העסקה השבועית - CRM

העסקה השבועית - CRM

העסקה השבועית שלנו השבוע היא salesforce.com CRM שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של $72.75. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת $70. משקיעים עם ניסיון עשויים לשקול להמתין עם מיקום פקודת ההגנה עד ליצירת שפל משמעותי בגרף המניה.
לקריאה לחץ כאן!
העסקה השבועית - TERP

העסקה השבועית - TERP

העסקה השבועית שלנו השבוע היא TerraForm Power) TERP) שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של $38.71. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת $38. משקיעים עם ניסיון עשויים לשקול להמתין עם מיקום פקודת ההגנה עד ליצירת שפל משמעותי בגרף המניה.
לקריאה לחץ כאן!
hcn

העיסקה השבועית - HCN

העסקה השבועית שלנו השבוע היא Health Care REITes (HCN) שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של $78.05. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת $76. חברת הלת' קייר ריט משקיעה במתקני בריאות ודיור מוגן בארה"ב.
HCN
byd

העסקה השבועית - BYD

העסקה השבועית שלנו השבוע היא Boyd Gaming (BYD) שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של 13.94$. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת 13.50$. משקיעים עם ניסיון ימתינו למיקום נקודת הגנה, רק לאחר שהמניה תיצור שפל חדש. אנו מצפים כי המניה תמשיך במסלול העלייה שלה לעבר השיא שקבעה בתחילת חודש מרץ ברמת $15.07 ואף מעבר לכך.
לקריאה לחץ כאן!
העסקה השבועית - THRX

העסקה השבועית - THRX

העסקה השבועית שלנו השבוע היא Theravance (THRX) שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של 17.03$. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת 16$. משקיעים עם ניסיון ימתינו למיקום נקודת הגנה, רק לאחר שהמניה תיצור שפל חדש. אנו מצפים כי המניה תצליח להתאושש מתיקון המחירים שהיא חווה בשבועות האחרונים ותטפס חזרה לאזור השיא של שנת 2015 אותו קבעה ברמה של $21.16
לקריאה לחץ כאן!
hcn

העסקה השבועית - HCN

העסקה השבועית שלנו השבוע היא Health Care REITes (HCN) שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של $78.05. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת $76. חברת הלת' קייר ריט משקיעה במתקני בריאות ודיור מוגן בארה"ב. השקעות החברה כוללות מתקני דיור מוגן, מתקני סיעוד, קהילות פנסיונריים ומתקני טיפול מיוחדים. הלת' קייר נוסדה ב-1970 ומרכזה בטולדו, אוהיו.
לקריאה לחץ כאן!
העסקה השבועית - CUBA

העסקה השבועית - CUBA

העסקה השבועית שלנו השבוע היא The Herzfeld Caribbean Basin Fund Inc., (CUBA ) שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של 8.96$. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת 6.5$.
לקריאה לחץ כאן!
העסקה השבועית MOH

העסקה השבועית - MOH

העסקה השבועית שלנו השבוע היא Molina Healthcare (MOH) שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של $50.86. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת $49.60. משקיעים עם ניסיון ימתינו למיקום נקודת הגנה, רק לאחר שהמניה תיצור שפל חדש. אנו מצפים כי המניה תצליח להיתמך ברמות האלו ולחזור לשיא כל הזמנים שהמניה רשמה לקראת סוף שנת 2014 ברמת $54.57
לפרטים לחץ כאן!
gopro

העסקה השבועית - GOPRO

העסקה השבועית שלנו השבוע היא GoPro (GPRO) שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של 66.87$. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת 62.70$. משקיעים עם ניסיון ימתינו למיקום נקודת הגנה, רק לאחר שהמניה תיצור שפל חדש. אנו מצפים כי המניה תצליח להתאושש מתיקון המחירים שהיא חווה בשבועות האחרונים ותטפס חזרה לאזור השיא ההיסטורי אותו קבעה במהלך ספטמבר 2014 עת המניה נסחרה ברמה של $98.47
לפרטים לחץ כאן!
gnc

העסקה השבועית - GNC

העסקה השבועית שלנו השבוע היא GNC Holdings (GNC) שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של 45.04$. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת 43$. משקיעים עם ניסיון ימתינו למיקום נקודת הגנה, רק לאחר שהמניה תיצור שפל חדש. אנו מצפים כי המניה שמגיעה בימים אלו לרמת התנגדות מחודש נובמבר, תצליח לעבור רמה זו ולהמשיך את ההתאוששות שלה מחודש אוגוסט בדרך למחירים בהם נסחרה בתחילת השנה באזור $58
לצפייה לחץ כאן!
x

העסקה השבועית - X

העסקה השבועית שלנו השבוע היא United Steel (X) שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של 32.10$. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת 30.50$. משקיעים עם ניסיון ימתינו למיקום נקודת הגנה, רק לאחר שהמניה תיצור שפל חדש. אנו מצפים כי המניה שנמצאת כעת על תמיכת מפתח, תחזור חזרה לאזורי הגבוה השנתיים אותם כבשה בחודש אוגוסט עת העפילה לשיא של $46.55.
לחץ כאן!

העסקה השבועית - URBN

העסקה השבועית שלנו השבוע היא Urban Outfitters (URBN) שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של 32.32$. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת 31.30$. משקיעים עם ניסיון ימתינו למיקום נקודת הגנה, רק לאחר שהמניה תיצור שפל חדש. אנו מצפים לשינוי מגמה בתנועת המניה ולתנועה שעשויה להוביל בשלב ראשון את המניה חזרה לממוצע נע ל-200 יום ברמת $35.08 לכל הפחות.
לצפייה לחץ כאן!
gild

העסקה השבועית - GILD

העסקה השבועית שלנו השבוע היא (Gilead Sciences (GILD שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של 102.06$. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת 95$. משקיעים עם ניסיון ימתינו למיקום נקודת הגנה, רק לאחר שהמניה תיצור שפל חדש. אנו מצפים לזינוק במניה שעשוי להוביל אותה חזרה לאזור $116.83.
לצפייה לחץ כאן!
mon

העסקה השבועית - MON

העסקה השבועית שלנו השבוע היא (Monsanto (MON שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של 114.44$. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת 111.60$. משקיעים עם ניסיון ימתינו למיקום נקודת הגנה, רק לאחר שהמניה תיצור שפל חדש. אנו מצפים לזינוק במניה שעשוי להוביל אותה חזרה לאזור $128.
לצפייה לחץ כאן!
calm

העסקה השבועית - CALM

העסקה השבועית שלנו השבוע היא (Cal-Maine Foods (CALM שסגרה את שבוע המסחר האחרון במחיר של 85.05$. ניתן למקם פקודת הגנה מתחת לרמת 81.50$. משקיעים עם ניסיון ימתינו למיקום נקודת הגנה, רק לאחר שהמניה תיצור שפל חדש. קאל-מיין היא חברת ביצים שמייצרת מדרגת, אורזת ומוכרת ביצים טריות ובעלת מפעלי ייצור בארה"ב.
לחץ כאן!
 למידע על שירות האיתותים - מלא פרטיך כאן
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח