חדר המסחר האינטרנטי

חדר המסחר האינטרנטיחדר המסחר
מהווה כלי מרכזי במסלול ההתפתחות המקצועית של הסוחר. אל חדר המסחר מתחברים מביתם מדי יום מאות סוחרים ממדינות שונות ויוצרים יחדיו את אחת מקבוצות המסחר הגדולות בעולם.

את חדר המסחר מלווה צוות סוחרים מקצועי, או כפי שאנו מכנים אותם בחדר המסחר: "TRADERS". המלווים הם סוחרים עצמאיים מקצועיים, המשתפים את חברי החדר בזמן אמת בעסקאות אותן הם מבצעים בחשבונם הפרטי.

חברי החדר יכולים להקשיב וללמוד מעסקאות המלווים, להציג להם שאלות ואף להציג בפני החדר באמצעות חלון "צ'אט" את עסקאותיהם שלהם. החיבור מתבצע באמצעות האינטרנט מבלי צורך לקום מהכיסא ולצאת מהבית.

בחדר המסחר מוצגות מידי יום עשרות עסקאות בהן ניתן לצפות על גבי גרפים בזמן אמת ולשמוע במקביל את הסברי המלווים בקול ובכתב. בחדר המסחר מוצגות עסקאות תוך יומיות מהירות לצדן של עסקאות סווינג לטווחים של מספר ימים, כך שכל סוחר יכול למצוא את השיטה שמתאימה לו, את אופי המניות שמתאים לו ואת המלווה שמתאים לשיטת המסחר שלו.

חדר המסחר נפתח כמחצית השעה לפני פתיחת המסחר בוול-סטריט עם סקירת מניות, מבט על שווקי העולם, ניתוח טכני של הימים האחרונים, עדכון הסוחרים לגבי הצפי היומי והצגת מניות מעניינות שעומדות להיות "המניות החמות" של וול-סטריט באותו יום.


מה תקבלו?
1. שיחות סוחרים - מאפשר לכם לשמוע מה הטריידרים שלנו חושבים בזמן אמת על השוק ובאיזו מניה הם מתכננים לפתוח עסקה.
2. צ'אט סוחרים - צ'אט בזמן אמת עם מאות סוחרים כמוך לרבות הטריידרים המקצועיים של מגמות
3. עסקאות בזמן אמת - עיקבו אחרי רעיונות המסחר שהטריידרים שלנו לוקחים בזמן אמת. כל עסקה חתומה בתאריך ושעה. לימדו מדוע הם לוקחים עסקאות אלו והצטרפו אליהם כדי להרוויח.
4. שיתוף מסכים - כלי שיתוף המסך יאפשר לכם לראות מה הטריידרים שלנו רואים. הטריידרים שלנו יראו לך גרפים של מניות כאשר ההזדמנויות הטובות ביותר בשוק חושפות את עצמן.

5. כניסה למועדון המשקיעים של מכללת מגמות - בין אם אתה מגלה עניין חדש בהשקעות, או פשוט רוצה לקבל מידע מקצועי על השקעות אטרקטיביות ואיכותיות בוול-סטריט מיד ראשונה, אתה בהחלט הולך למצוא זאת ב"מועדון המשקיעים" של מכללת מגמות. מועדון המשקיעים נוצר על-מנת לעזור לך להשיג את היעדים הפיננסיים שלך בטווח הארוך.
6. סקירה יומית מידי בוקר למייל שלך - מידי בוקר המנויים לשירות האיתותים מקבלים את דו"ח המניות של מכללת מגמות ישירות לתיבת האימייל שלהם. הדו"ח נכתב ע"י שלמה קופר, הטריידר הראשי של מכללת מגמות בשיתוף עם צוות הטריידרים, כאשר יש להם משימה אחת: למצוא את ההזדמנויות הטובות ביותר למסחר עבורכם!

* להסבר התחברות ושימוש בחדר המסחר -
לחץ כאן

* להתחברות לחדר המסחר -
לחץ כאן

* להתחברות לחדר המסחר הלימודי - לחץ כאן

* למדור חדר המסחר הלימודי - לחץ כאן

* להתחברות לחדר המסחר - חלק ב' - לחץ כאן (להסבר - לחץ כאן)

* לדו"ח האיתותים היומי - לחץ כאן

* לאסטרטגיית המסחר בסווינג - לחץ כאן

* חדר המסחר פועל על נגן פלאש - לחץ כאן להוריד עדכון אחרון

* מעוניינים להתחבר דרך הנייד? חפשו את אפליקציית omnovia ולאחר ההורדה התחברו בהתאם להסבר ההתחברות

* למועדון המשקיעים של מכללת מגמות - לחץ כאן

* למפגש המנטורינג השבועי - לחץ כאן
חדר המסחר של מגמות

חדר המסחר - מדריך למשתמש

ברוך הבא לחדר המסחר המוביל בעולם של מכללת מגמות! אתה עומד בפני חוויה מרגשת ומהנה. אתה עומד להצטרף למקצוענים! לקראת הצטרפותך חשבנו שכדאי כי תכיר את עקרונות השימוש בחדר המסחר בכדי שתוכל להפיק ממנו את מירב ההנאה. מהו בעצם חדר מסחר ומי צריך אותו ?
להמשך הסבר השימוש בחדר - לחץ כאן.
חדר המסחר - מכללת מגמות - חלק II

חדר המסחר - חלק II

כניסה לחדר המסחר האינטראקטיבי של מכללת מגמות החל מהשעה 19:00 בערב. פעילות החדר עד לסיום המסחר בשעה 23:00 . נוסף לכך מנויי החדר יקבלו מדי יום לתיבת האימייל שלהם את דו"ח האיתותים היומי של המכללה.
לקריאה לחץ כאן!
אסטרטגיית המסחר בסווינג

אסטרטגיית המסחר בסווינג

הסווינג היא שיטת מסחר שכוללת אחזקה של מניה בטווח זמנים של בין יומיים לחמישה ימים. העניין הרב שאנו מגלים בטווח המסחר הזה הוא פוטנציאל הרווח הגבוה לסוחר הפשוט. מסחר הסווינג מאפשר לסוחר לצבור הון בנישה בשוק שזוכה להתעלמות ע"י חלק מהגורמים הדומיננטיים ביותר במסחר.
לקריאה לחץ כאן!
 מעוניין לקבל פרטים נוספים על חדר המסחר? השאר פרטיך כאן
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח