חדר המסחר - חלק II

תיאור
החלק השני של יום המסחר בוול-סטריט זוכה להתעלמות מצד חוג גדול של סוחרי יום, בשל קונספציה שגויה כי מירב ההזדמנויות מתרחשות בתחילת יום המסחר. למעשה סוחרים מקצועיים בוול-סטריט כבר שנים רבות בוחרים בחלק השני של יום המסחר כחלון הזמנים הנבחר שלהם.
לא רק שקיימות בו הזדמנויות מסחר אטרקטיביות, אלא מאפייניו הייחודיים כגון: תנודתיות נמוכה יותר, מגמות ברורות וחדשות שכבר זרמו לשוק ומקטינים את חוסר הוודאות, הובילו סוחרים מקצועיים להתמקד בו, לעיתים באופן אקסקלוסיבי. יותר ויותר סוחרים בישראל מגלים את היתרונות הגלומים בחלק השני של יום המסחר מפאת חלון הזמנים הנוח וקצב המסחר הרגוע.
משקיעים אשר עבודת יומם השגרתית נמשכת עד לשעות אחה"צ / ערב, מוצאים זמן נוח ושקט בשעות הערב לפתוח את המחשב ולהתחיל את יום המסחר שלהם. פוטנציאל הרווחים הגלום בחלק השני של היום איננו נמוך מפוטנציאל הרווחים של החלק הראשון.

המוצר
כניסה לחדר המסחר האינטראקטיבי של מכללת מגמות החל מהשעה 19:00 בערב. פעילות החדר עד לסיום המסחר בשעה 23:00 . נוסף לכך מנויי החדר יקבלו מדי יום לתיבת האימייל שלהם את דו"ח האיתותים היומי של המכללה.

למי מיועד?
סוחרים יומיים אשר מבקשים להתקדם בחלון זמנים השני של יום המסחר, לשפר יכולות ולקבל הכוונה מקצועית מצד מומחי המסחר של מכללת מגמות. פעילות המסחר תתמקד בחלק ה-II של יום המסחר החל משעה 12:00 שעון ניו-יורק (19:00 שעון ישראל). החלק ה-II של יום המסחר ממתין לסוחרים שלנו עם שפע של הזדמנויות מסחר. הדגש בחדר המסחר יושם על המאפיינים הייחודיים של המסחר בחלק זה של היום, לרבות בחירת עסקאות נכונות למסחר, ניהול סיכונים נכונים וטקטיקות מסחר.

כניסה לחדר
לקוחות אשר רכשו את שירות "חדר מסחר חלק II" ישתלבו בפעילות השגרתית של חדר המסחר של מכללת מגמות, החל משעה 19:00 בערב. הכניסה לחדר תתבצע מלינק שונה מלינק הכניסה לשירות החדרים הרגיל. כל מנוי לחלק ה-II יקבל לאימייל שם משתמש וסיסמה.

להסבר שימוש בחדר המסחר - לחץ כאן

לכניסה לחדר המסחר חלק II - לחץ כאן

בחזרה לעמוד הראשי - לחץ כאן

חדר המסחר - מכללת מגמות - חלק II
חדר המסחר - מכללת מגמות - חלק II
 
 לפרטים נוספים מלא פרטיך כאן
מאשר/ת קבלת מידע ממכללת מגמות
שלח